JABLEČNÁ BUCHTA Z KOKOSOVÉ MOUKY

Dlouhou dobu jsem si myslela, že upéct nadýchanou buchtu z kokosové mouky je nad moje síly. Ale jde to! Při správném poměru surovin je to hračka.

Jestli máte chuť udělat si k odpolednímu čaji nebo kávě sladký, ale zároveň výživný dezert, klikněte pro recept sem >>>

Kokosová mouka se při paleo pečení používá často. Jestli chcete znát základní principy paleo stravování, stáhněte si můj e-book zdarma >>

Tereza Broschová

Mou vášní je hledání odpovědi na to, co je zdravý životní styl a zdravá strava. Výživu studuji, věnuji jí každou volnou chvilku a jako máma dvou synků ji dennodenně používám k tomu, aby se celá moje rodina cítila zdravá a spokojená.

 

Jsem propagátorkou životnímu stylu paleo, který preferuje opravdové jídlo a i o tom je moje kniha Opravdové jídlo pro děti – proč a jak začít vařit paleo.

Komentáře
 1. Jiřina napsal:

  Terezko,děkuji za recept,výborná všem chutná pečeme znovu

  • Tereza Broschová napsal:

   Není zač, jsem moc ráda, že chutná! Skvělá obměna je i s mákem nebo kakaem. T.

   • Hana napsal:

    Koupila jsem 6 kg kokosove mouky-zkousim co snese..
    doporucite nejake recepty/mimo tohoto? treba susenky pro deti?
    a kdyz pisete o obmene jablk za mak, mate na mysli mlety?

    • Tereza Broschová napsal:

     Dobrý den,
     sušenky jsou z kokosové mouky trochu sušší (na sušenky používám často umletý strouhaný kokos), nicméně spoustu receptů na sladké dezerty/sušenky/buchty z kokosové mouky najdete na zivakultura.cz nebo na paleosnadno.cz.
     V této buchtě používám mletý mák. A zkuste teď na podzim přidat na makový korpus i rozpůlené švestky, je to výborné. 😉 T.

 2. Silvie napsal:

  Vypadá to senzačně, právě jsem koupila kokosovou mouku (https://www.bio-detox.cz/cz-kategorie_446232-0-kokosova-mouka.html), tak hned jak přijde, pustím se do pečení 🙂

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *