• Trápí vaše dítě nějaké chronické onemocnění (atopický ekzém, alergie, trávicí problémy, neustálé infekce, ...) a chcete jeho tělo podpořit kvalitním jídlem a dalšími opatřeními tak, aby se jeho problémy zlepšily?
 • Má vaše dítě vytestované alergie nebo reaguje na nějaké potraviny a potřebovali byste poradit, jak mu poskládat jídelníček, aby byl dostatečně výživný a nic důležitého v něm nechybělo?
 • Máte zdravé, čilé dítě, ale víte, že jídlo je základním kamenem zdraví a chcete vědět, co by rozhodně nemělo na jeho talíři chybět?
 • Potýkáte se vy sami s nějakými dlouhotrvajícími zdravotními potížemi a chtěli byste svému tělu dopřát vhodnou stravu a upravit životní styl tak, aby vám bylo lépe?

S tímto vším vám mohu pomoci ...

KDO JSEM

K výživě jsem se dostala v roce 2012 po narození svého staršího syna, který měl velké zdravotní problémy. Brzy mi došlo, že jídlo se zdravím úzce souvisí, a tento obor mě natolik pohltil, že jsem se mu začala věnovat i profesně.

V roce 2017 jsem absolvovala roční kurz výživového poradenství a postupně vytvořila spoustu blogových článků a receptů, napsala úspěšnou knihu o výživě pro děti a vytvořila online kurz Opravdovým jídlem ke zdraví.

V oboru celostní a funkční výživy se neustále vzdělávám:

 • konference o výživě (např. FOOD 21, Food News, Konference o výživě ve sportu)
 • GAPS workshop,
 • studium funkční výživy na Institutu funkční medicíny a výživy,
 • certifikace DNALife v oboru nutrigenomiky a nutrigenetiky,
 • kurz AIP Lecture Series u dr. Sarah Ballantyne.

Samozřejmostí je pak i samostudium a sledování světových kapacit, z nichž jsou mými oblíbenci Chris Kresser a Sarah Ballantyne. 

MŮJ PŘÍSTUP

Strava a ostatní faktory životního stylu (spánek, pohyb, netoxické prostředí a vztahy, ...) zásadně ovlivňují to, jak vypadáte, jak se cítíte, do jaké míry jste zdraví, zkrátka jak kvalitně prožíváte svůj život. To samé platí i pro vaše děti.

Každý jsme nějak geneticky predisponovaný, ale to, zda se nemoc projeví, určujete vy tím, jaký životní styl vedete. Proto první, na co by se člověk měl zaměřit, pokud si chce udržet zdraví nebo ho získat zpět, je STRAVA A OSTATNÍ FAKTORY ŽIVOTNÍHO STYLU. Je to naprostý základ, bez kterého se neobejdete.

Mou prací je být vaší poradkyní a průvodkyní na této cestě. Rozklíčujeme spolu příčiny zdravotních problémů vás nebo vašich dětí a najdeme cesty, jak organismus podpořit v jeho samouzdravovacích schopnostech. Dostanete ode mě spoustu informací, praktických tipů a rad, ovšem tím aktérem, který bude věci měnit, musíte být vy.

Nedělám detailní jídelníčky na míru, ale naučím vás si postavit vlastní jídelníček, který si už natrvalo budete umět uzpůsobit svým potřebám a potřebám svého dítěte. Upozorním vás i na ostatní faktory životního stylu, které je potřeba řešit.

Nemusíte kupovat spoustu doplňků stravy, mazat drahé krémy, podstupovat testy a zkoušet jednotlivé"zázračné" metody. 

Ve většině případů stačí otočit stravu k výživnějším a nezatěžujícím potravinám, zlepšit ostatní vlivy a dějí se zázraky. 

JAK KONZULTACE PROBÍHÁ

ÚVODNÍ KONZULTACE

 • Součástí úvodní konzultace je vyplnění detailního dotazníku ještě předtím, než konzultace proběhne. Informace od vás mi pomohou předem zjistit, v jaké se nacházíte situaci a co konkrétně potřebujete řešit. Ušetří nám také čas při samotné konzultaci, kde už si promluvíme o problémech detailněji. 
 • Poté proběhne konzultace v dohodnutém termínu (buď po Skypu nebo přes FB messenger) v délce 1 - 1,5 hodiny. 
 • Následně ode mě dostanete doporučení vypracované na míru. Součástí doporučení jsou jak informace, které zazněly při konzultaci, tak konkrétní rady, jak postupovat ve vaší situaci. 
 • Součástí není detailní jídelníček. 

Cena 2000 Kč / 80 Eur. Platba předem na účet. 

KONTROLNÍ KONZULTACE

 • Kontrolní konzultaci můžete/nemusíte využít. Je také na vás, kdy a jak často budete potřebovat zkonzultovat svoji situaci a kroky, které už jste podnikli na základě mého doporučení.
 • Konzultace opět proběhne přes Skype nebo FB messenger v délce 30 minut.
 • Následně ode mě opět dostanete doporučení (stručné), jak postupovat dál. 

Cena 500 Kč / 20 Eur. Platba předem na účet. Je možné předplatit si určitý počet kontrolních konzultací dopředu. 

Termín konzultací je možné domluvit jak na všední den, tak i na víkend, časově od 8:00 do 22:00.

Ceny jsou platné do 29. 2. 2020

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

NELÉČÍM NEMOCI, NEPŘEDEPISUJI LÉKY A NEPRODÁVÁM ŽÁDNÉ DOPLŇKY STRAVY.

Jsem poradkyní a průvodkyní, která vás nasměruje na cestu zdraví, ale vykročit na ni už musíte sami.

Nenesu odpovědnost za vaše zdraví ani za zdraví vašich dětí. Tu máte ve svých rukou pouze vy. 

REFERENCE

Jsou to téměř dva měsíce, co jsem s vámi konzultovala zdravotní trable mého dvouletého syna. Konkrétně atopický ekzém a špatné vylučování (kašovitá stolice).
Během těchto dvou měsíců jsme velice pečlivě dodržovali vaše doporučení. A výsledek? Pleť má syn krásnou, hebkou. Co se týká vylučování ... to bylo docela dlouhé čekání. Až minulý týden (tedy 7 týdnů od zahájení "vaší ozdravné kúry") se stolice konečně napravila a syn začal přibývat na váze.
Přesně jste trefila příčiny problémů a vámi popsané řešení nám pomohlo. Navíc jste nám obohatila jídelníček o zajímavé a chutné recepty. Taky bych chtěla ocenit, že opravdu víte o čem mluvíte, že vaše informace nejsou nahodilé, že netápete. Takové zkušenosti mám s lékařskou péčí. Ohledně synova ekzému jsem nenarazila na lékaře, který by mi pomohl, který by řešil příčiny problémy. Nebylo to hezké období, mám husí kůži, když na to vzpomenu. Syn měl pleť fakt hodně špatnou. O to víc mě mrzí, že jsem o vás nevěděla dříve. Jak by bylo vše snažší ...
Lenka Blažková
Velice děkuji za zaslání doporučení. Na základě naší konzultace se mi spojily důležité body, které hrály roli v dceřině stavu. Pořád dokola jsem hledala příčinu a dělala drobné úpravy jídelníčku a to vše s minimálním efektem. Naprosto souhlasím, že změna musí být razantnější, aby se dcerce ulevilo. Moc ráda jsem Vás poznala a ještě jednou velice děkuji za pomoc.
Veronika Čiháková
Jsem nadšená, setkání bylo přínosné, příjemné a velice poučné. Vaše následné zpracování je přehledné, informace vyčerpávající. Z deseti bodů dávám deset. :-)
Lenka Blažková
Jsem ráda, že jsem vás kontaktovala. Knížek o stravě jsem od počátku synkových obtíží načetla dost, ale naše konzultace mi dala mnohem víc informací, za které jsem vděčná.
Petra Musilová
Konzultace pro mě byla příjemná a přínosná. Je vidět, že se v této oblasti velmi dobře a odborně orientujete.
Taky se mi líbí systém - úvodní dotazník - konzultace - doporučení + recepty - mám z toho pocit vaší dobré přípravy a promyšlenosti, a já jako klient jsem do procesu zapojena.
Mám před sebou ještě dlouhou cestu, ale touto konzultací (a kontaktem s vámi) jsem vykročila. :)
Jana Feyrerová

V PŘÍPADĚ ZÁJMU MI NAPIŠTE

Do textu zprávy prosím popište stručně (1 - 2 odstavce), co konkrétně byste potřebovali řešit. Následně se vám ozvu a domluvíme termín konzultace a další náležitosti. Těším se na setkání.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Zdraví není stav, ale proces. Je to neustálá proměna a hledání cest, které vedou k rovnováze. Budu ráda vaší průvodkyní v tomto hledání.