KURZ JE V SOUČASNÉ DOBĚ UZAVŘEN.

Pokud byste měli zájem o dodatečné vstoupení, ozvěte se mi na mail tereza@terezabroschova.cz

Děkuji.

 • Máte doma dítě, které má oslabenou imunitu, je neustále nemocné nebo trpí nějakým chronickým onemocněním jako je například atopický ekzém, potravinové alergie nebo trávicí potíže?
 • Víte, že jídlo a zdraví spolu úzce souvisí, a rádi byste své dítě podpořili správnou stravou, takovou, která bude bezpečná, zajistí všechny důležité látky pro vývoj a růst a zároveň mu pomůže v boji s jeho onemocněním?

UKÁŽU VÁM, ŽE TAKOVÝ JÍDELNÍČEK LZE SESTAVIT

Pusťte si video, kde vám k tomu povím více


Nemusíte jen sedět s rukama v klíně a přijmout fakt, který vám nejspíš tvrdí celé vaše okolí, že se s tím nedá nic dělat, pouze potlačovat příznaky pomocí různých mastí, pilulek a dalších vymožeností dnešního farmaceutického průmyslu.

Dá se s tím totiž dělat mnoho.
Existují možnosti, jak situaci změnit.

Jak se posunout dál, jak vyrazit na cestu za zdravím vašich dětí, nejenom neustále dokola léčit a léčit a nikdy se nepodívat na skutečné příčiny zdravotních problémů vašeho dítěte.

Těch cest je mnoho a jednu z nich vám chci teď představit. Prošlapala jsem za více jak sedm let, co se zdraví a celkovému životnímu stylu věnuji, hodně cestiček, mnohé z nich byly klikaté, některé z nich i slepé, ale nakonec jsem se dobrala na tu hlavní cestu, která oběma mým dětem vrátila zdraví.

Jsem Tereza Broschová,

výživová poradkyně a souvislostem mezi jídlem a zdravím se věnuji už osmým rokem. Neplánovala jsem, že se tento obor stane mým povoláním, ale zdravotní stav mého syna a zoufalá bezmoc při řešení jeho onemocnění mě donutila se na věci dívat jinak, hledat si sama informace, a to především v zahraničí, kde jsou v těchto otázkách mnohem dál.

Zkrátka jsem se nikdy nesmířila s tím, že z mého syna bude už nadosmrti chronicky nemocný člověk s oslabenou imunitou, s těžkým atopickým ekzémem, mnoha potravinovými alergiemi, které se postupně přelijí do pylových alergií a nejspíše i astmatu, s chronickými trávicími potížemi, z kterých se nakonec můžou vyklubat autoimunitní záněty střev, že z něj bude hyperaktivní, nezvladatelné, agresivní dítě neschopné fungovat v kolektivu. Protože tohle všechno nám bylo předloženo jako fakt, se kterým se prostě musíme smířit.

Prostřednictvím kurzů (ať už prezenčních či online), přednášek, workshopů, knih studuji souvislosti mezi zdravím a jídlem a tenhle obor mě nepřestává fascinovat. Poznání toho, jak lidský organismus funguje, se každý den posouvá a kdo v tomto oboru nedrží krok s nejnovějšími zjištěními, je rychle ztracen a může napáchat víc škody než užitku.

Jsem i absolventka programu hlavní představitelky a propagátorky autoimunitního protokolu doktorky Sarah Ballantyne, na jehož základech a principech jsem postavila vlastní kurz.

Představuji vám jediný on-line kurz tohoto druhu v České republice nazvaný Opravdovým jídlem ke zdraví.

Tento šestitýdenní kurz je postavený na ozdravné dietě (ve světě známé také jako autoimunitní protokol), která se dodržuje 1 - 3 měsíce. Jde o tzv. science-based diet, tedy dietu, která je ověřená vědou. Nejde o žádné výživové domněnky a polopravdy. Všechna doporučení stojí na faktech současného vědeckého poznání. Je ověřená na tisícovkách lidí, kteří si díky ní zlepšili své zdraví.

Ozdravný program je zaměřen na děti, protože jsou to právě mámy dětí, které se na mě v posledních letech nejvíce obracely o pomoc a rady, ale základy výživy a ozdravného programu platí všeobecně, takže je využijete i jako dospělí, pokud máte nějaký chronický problém. 

Program můžou využít i kojící ženy s kojenci a batolaty, u kterých je nutné řešit nejen stravu dítěte, ale i matky. V sekci recepty jsou pro ty nejmenší připravené i doporučené první příkrmy.

Program je také vhodný pro alergiky na mléko a mléčné výrobky, lepek, vejce nebo ořechy. Žádná z těchto potravin či látek se v ozdravném programu nekonzumuje.

Dietu si také můžete postavit v mírnější verzi (eliminací jen některých potravin), ke všemu získáte v kurzu potřebné informace a praktické tipy.

Naše tělo je geniálně propojený celek, kde vše se vším souvisí, proto i tento program je založen na celostním přístupu ke zdraví. Nezaměřuje se pouze na část člověka (kůži, žaludek, střeva nebo imunitní systém, atd.), ale řeší kořeny problémů. Příčiny většiny chronických onemocnění totiž vycházejí z několika málo problémů, které jsou spolu vzájemně provázané.

Jde o oslabený imunitní systém, propustné střevo, dysbiózu ve střevech, což znamená vychýlenou rovnováhu mezi prospěšnou a patologickou mikrobiotou, dále chronický zánět a nedostatek živin (jako jsou vitamíny, minerály a další esenciální látky).

Dieta představená v kurzu je eliminační, ale má v sobě na rozdíl od jiných eliminačních diet ještě druhou složku, a tou je složka ozdravná, terapeutická.

Nepůjde tedy jen o vyřazení potravin, ale zejména o ozdravení organismu, o nastartování jeho samouzdravovacích schopností.


V online kurzu se naučíte

 • Základy výživy, které jsou nutné pro pochopení toho, proč je ozdravný program postavený zrovna tak, jak je.
 • Dozvíte se, jak poskládat ozdravný jídelníček (co zařadit a co vyloučit), aby měla dieta uzdravovací efekt.
 • Díky desítkám receptů se naučíte vařit výživově bohatá jídla pro své děti plná vitamínů, minerálů a dalších nezbytných živin.
 • Získáte i přehled o celkovém životním stylu, o tom, na co je potřeba ještě zaměřit svou pozornost (spánek, stres, pohyb) a čemu se vyhýbat (toxické prostředí kolem nás).

Na konci kurzu zkrátka budete vědět, co servírovat svým dětem, aby se nejen uzdravily, ale aby zůstaly zdravé dlouhodobě. Podpoříte jejich imunitní systém, snížíte zánět v jejich těle, podpoříte správné hormonální fungování a zároveň jim zajistíte dostatek všech nutných živin pro růst a vývoj.

Toto všechno budete po konci kurzu vědět a umět.

A víte, co je za tímto vším, za těmito všemi znalostmi a dovednostmi? Je to pocit vlastní zodpovědnosti a zároveň svobody. Převezmete (možná poprvé) zodpovědnost za zdraví svých dětí. A tento pocit vás posune na úplně jinou úroveň.

Pocit, že jste dokázali zlepšit zdravotní stav svého dítěte, je opravdu výjimečný. Všichni víme, že zdraví (jak fyzické, tak ale i to duševní) je stav, bez kterého vše ostatní ztrácí smysl.

Vy budete vědět, že pro to děláte maximum a že se vám to vrací v podobě zdravých a šťastných dětí, které řádí a užívají si své bezstarostné dětství bez toho, aby je trápily nemoci.

JAK BUDE KURZ PROBÍHAT

Kurzem vás provedu za 6 týdnů. Na začátku kurzu dostanete přístupy do členské sekce, ve které se postupně budou otevírat jednotlivé lekce. Na otevření lekce vás vždy upozorním i e-mailem.

V každém týdnu jsou pro vás připravené

 • Úvodní video a text,
  ve kterých se dozvíte, co vás v daném týdnu čeká.
 • 3 lekce,
  ve kterých projdeme všechny důležité informace o ozdravném programu.
 • Úkol,
  díky kterému si postupně sami uvědomíte svou situaci a nastavíte svoje další kroky.
 • Motivační video
  o neviditelných souvislostech, které se změnou stravy souvisí.
 • Seznamy, checklisty
  pro jednodušší orientaci.
 • Jedna nebo více bonusových lekcí,
  které rozšiřují téma daného týdne.

To, co dělá tento kurz výjimečný,
je jeho receptová část.

 Ke zlepšení zdraví totiž nestačí si o souvislostech jen číst, ale musíte je zavést i do praxe. V tom často bývá kámen úrazu. Připravila jsem proto pro vás desítky receptů, které odpovídají pravidlům ozdravného programu a které si můžete stáhnout i ve formě pdf.

 Receptů je připraveno 70+ a budou stále přibývat. Najdete zde základní recepty, snídaně, polévky, hlavní jídla, dezerty a svačiny, saláty, nápoje a příkrmy.

Co dalšího můžete využít

Ke kurzu pro vás bude k dispozici i uzavřená facebooková skupina, kde se setkáte s lidmi se stejnými problémy, strachy, otázkami a můžete si navzájem sdílet své pokroky a zkušenosti.

Já v této skupině budu po dobu 8 týdnů připravená odpovídat na vaše otázky a budu vás podporovat na cestě za zdravím vašich dětí.

Samotnou dietu můžete začít držet od 4. týdne, kdy se vám otevře sekce receptů. Kurz pak bude pokračovat ještě dva týdny a k dispozici pro vaše dotazy ve facebookové skupině pak budu ještě další dva týdny navíc.

Poté už budete postupovat individuálně, vyzbrojeni všemi potřebnými informacemi, praktickými radami a recepty. 

Největší výhody online kurzu

 • Online kurz trvá sice 6 týdnů, ale přístupy k němu vám už zůstanou. Můžete se tedy do členské sekce kdykoliv a zcela libovolně znovu přihlašovat. Všechny potřebné informace budete mít stále k dispozici.
 • Lekce, úkoly i videa si můžete procházet v době, kdy na to máte čas (třeba při odpoledním spánku vašich dětí).
 • Pokud nebudete v době trvání kurzu například týden nebo dva online, nic vám neuteče.

Co konkrétně se dozvíte a naučíte v jednotlivých modulech

MODUL 1

Začneme zeširoka. V prvním modulu vám ukážu, jak přemýšlet nad zdravím z širší perspektivy. Projdeme si základy výživy, vývoj stravování i vliv prostředí na náš organismus. Dozvíte se, jaké jsou základní příčiny chronických onemocnění.

MODUL 2

V lekcích tohoto modulu se dozvíte základní pilíře ozdravného programu, na čem stojí a jaké jsou jeho hlavní principy. Konkrétně se pak podíváme na doporučené potraviny a na to, jak je poskládat na talíř.

MODUL 3

Třetí týden se podíváme na látky, které se v programu dočasně eliminují z jídelníčku a dozvíte se, jaké konkrétní potraviny tyto látky obsahují. Povíme si i o dvou cestách, kterými se můžete při vyřazování potravin vydat.

MODUL 4

V tomto modulu se pustíme do vaření. Podíváme se na kvalitu, pestrost a sezónnost, zjistíte, jak konkrétně by měl vypadat váš denní jídelníček, co všechno by v něm mělo být zahrnuto. Dostanete návody, co nakoupit do zásoby a jak si proměnit kuchyň. Zároveň se tento týden otevře sekce s recepty, podle kterých můžete začít vařit.

MODUL 5

V pátém týdnu se podíváme na další dílky do skládačky zvané zdraví. Jednotlivé lekce budou o stresových faktorech, vztazích, spánku, pohybu a přírodě.


MODUL 6

V posledním týdnu kurzu si zopakujeme všechny důležité body ozdravného programu a podíváme se na důležitou součást, kterou je testování potravin a jejich zařazování zpět do jídelníčku. Nakonec si načrtneme cestu, po které se můžete po absolvování ozdravného programu vydat dál.

KE KURZU ZÍSKÁTE I TYTO DVA SKVĚLÉ BONUSY

BONUSOVÉ LEKCE

Informací o souvislostech mezi jídlem a zdravím je tolik, že jsem se rozhodla kurz rozšířit ještě o bonusové lekce, které půjdou do hloubky. Čekají na vás lekce například o alergiích, intolerancích, autoimunitních onemocněních, trávicích problémech, poruchách chování, mikrobiotě, imunitním systému nebo látkách jako je kasein a lepek.

10 TIPŮ NA ZVLÁDÁNÍ STRESU

Mít nemocné dítě je obrovský nápor na psychiku. Umět zvládat stres, který se s tím pojí, je velmi důležitou součástí celého tohoto ozdravného programu, protože děti často velmi přesně zrcadlí to, jak se jejich máma cítí.

Pavlína Jiroušková, certifikovaná výživová poradkyně a EFT terapeutka, pro vás vytvořila bonusový materiál, ve kterém vám představí 10 jednoduchých, ale velmi efektivních metod, jak mít svou psychiku pod kontrolou a jak si ulevit od každodenních starostí.


KOLIK KURZ STOJÍ

V členské sekci získáváte

 • 6 úvodních videí,
 • 18 lekcí, které vás provedou ozdravným programem,
 • 6 úkolů (na každý týden jeden),
 • 6 motivačních videí,
 • 70+ receptů (které budou přibývat),
 • 10 bonusových lekcí,
 • bonus od Pavlíny Jirouškové, jak zvládat stres,
 • seznamy a checklisty, které vám usnadní ozdravný program,
 • 8 týdnů mé podpory v uzavřené facebookové skupině, kde můžete sdílet s ostatními své problémy a zkušenosti.

Díky informacím v tomto kurzu konečně pochopíte, jak funguje lidské tělo, jak ho nastartovat k ozdravnému procesu a jak se o něj starat, aby i nadále zůstalo zdravé.

Jsou to komplexní informace a praktické rady, díky kterým můžete se svými dětmi prožívat život bez nemocí a plní elánu.

Cena kurzu je

3490 Kč / 135 Eur

Je to jediný program svého druhu v České republice a jeho cena by mohla být vyšší, když si spočítám, kolik peněz jsme dali za různé léky, mastičky, předražené doplňky stravy, rady léčitelů a terapeutů, jejichž hodinové sazby se pohybují od 1000 Kč výše a stejně si od nich odnesete jen zlomek informací oproti těm, které získáte v tomto kurzu.

Za tuto cenu získáte kompletní informace, postup krok za krokem, desítky vyzkoušených receptů, a navíc mou dvouměsíční podporu.

DĚTI SI ZASLOUŽÍ BÝT ZDRAVÉ, TAK JE PODPOŘTE.

Do kurzu je možné vstoupit do půlnoci 30. 9. 2019

Samotný kurz pak startuje 7. 10. 2019

ZKUŠENOSTI OSTATNÍCH

Přečtěte si příběhy a názory těch, kteří už si ozdravným protokolem a online kurzem prošli. 

(reference se posunují pomocí šipek po stranách)

Naše zkušenost s AIP je ryze pozitivní. Na AIP jsem poprvé narazila při poslechu rozhovoru s paní Broschovou, a ihned mě to zaujalo, protože popis problémů jejího syna v mnohém seděl na našeho, tehdy 2,5 letého syna. Před sebou jsem měla naději a vidinu toho, že by se syn mohl uzdravit a my zase žít plnohodnotný život.

Syn v té době trpěl ekzémem, který se mu rozlezl po celém těle. K tomu se přidaly alergie na roztoče a psa, které se postupně zhoršovaly do té míry, že to začalo být nesnesitelné. AIP k nám přišlo doslova za 5 minut 12. V té době na tom syn byl tak špatně, že jsme byli ochotni zkusit úplně cokoliv. V noci nespal, nonstop jsme mu odsávali z nosu, byl unavený a nevyspalý, nic si neužíval. Každý den jsem prala povlečení špinavé od krve, jak se celou noc škrábal. Bylo to k zbláznění a mělo to dopad na celou rodinu.

Syn tu změnu zvládl skvěle, vysvětlili jsme mu, co se bude dít a proč a on to pochopil a neměl s tím sebemenší problém. Měla jsem tehdy bláhovou představu, že bude syn na dietě měsíc nebo dva a že pak začneme zařazovat jednotlivé potraviny zpět. To jsem ještě netušila, že jeho imunita je v tak hrozném stavu, že fáze znovuzařazování potravin přijde až po třech měsících (a to ještě hodně pozvolna).

Viditelné zlepšení nastalo po asi 2,5 měsících, kdy ekzém začal pomalu ustupovat, byl hladší a syn se nedrbal tak zuřivě jako dřív. Alergie se začaly také pomalu lepšit. Po asi 8 měsících došlo ke zlepšení jeho stavu o zhruba 70%, ekzém zmizel z většiny těla. Abych to shrnula, tak AIP nám neuvěřitelně pomohlo a nakoplo nás k velkým změnám v našem životě. Celý příběh Terezie si můžete přečíst tady

Terezie Hettová

Pro mě měl kurz velký přínos. Na internetu je na toto téma (výživa, zdraví, atopie) tolik rozporuplných názorů, že je člověk spíš zmatený a neví, co je správně. Tak jsem ráda, že jsem našla tento kurz, který vytvořil člověk, který to má podrobně nastudované, absolvent vědeckého kurzu a člověk, který má s tímto vlastní zkušenost.

A hlavně jsem nečetla jen fakta od nějaké anonymní bytosti, ale viděla člověka, který tím žije a ví. :-) A myslím, že všichni museli cítit vaši podporu nejen na Facebooku. Měla jsem těch 6 týdnů pocit, že v tom a na to nejsem sama a taky pocit naděje, že vše je v našich rukou a ne v rukou cizích lékařů.  Děkuji.

Radka Šlosárková

S kurzem jsem byla nadmíru spokojena. Ze začátku jsem do toho šla s velkými obavami, ale nakonec jsme to s dcerou zvládly. Neříkám, že to nebylo náročné, ale něco takového jsem opravdu potřebovala, nějakou motivaci a povzbuzení. Moc děkuji za tento skvělý kurz.

Bára Krejsová

Kurz naprosto splnil a v některých ohledech i předčil moje očekávání. Je velmi těžké udělat takto radikální změnu ve stravování, proto je fajn mít takovou podporu, která v kurzu byla. Dozvěděla jsem se další důležité informace, které zapadaly jako puzzle do mojí skládačky.

Naše cesta je pomalejší, ale i tak jsem díky tomu dokázala zavést vcelku radikální změny ve stravování syna i sebe. A po třech týdnech zmizel chronický průjem, se kterým jsme se trápili už téměř půl roku, přestože jedeme zatím jen bezlepkovou a bezmléčnou dietu s omezením cukru.

Ještě to není úplně ono a k autoimunitnímu protokolu se připravujeme, protože vím, že určitě bude mít kýžený efekt. Za kurz jsem neskutečně vděčná, protože mi konečně dodal odvahu přijít do školky a říct, že se syn potřebuje stravovat jinak. Z tohoto kroku jsem měla fakt strach a to samé i doma, že už nebude jíst klasické rohlíky a chleba ... Ale nakonec to vzal úplně skvěle, i ve školce to proběhlo hladce a bála jsem se úplně zbytečně :).

Je potřeba překonávat nefunkční zvyky a měnit je na ty, co nám prospívají. Děkuju za tento kurz, za podporu a za super tipy na recepty. Vše bylo maximálně užitečné.

Martina Benáčkovámartinabenackova.cz

Autoimunitní protokol (AIP) je nástroj, který mi pomohl vzít své zdraví do vlastních rukou. Vyvinula jej biochemička Sarah Ballantyne, PhD., ovšem v různých podobách jej uplatňují i jiní autoři-lékaři (např. Dr. Terry Wahls, Dr. Izabella Wentz, Dr. Amy Myers).

Hlavním cílem AIP je pomoci organismu znovu spustit přirozené ozdravné procesy. Protokol je nastavený tak, že veškeré kroky vám pomohou podpořit správné fungování imunitního systému (utišit propuklá autoimunitní onemocnění), bojovat proti zánětu a znovu nastolit rovnováhu biochemických procesů v těle.

Mně osobně AIP pomohl v boji s endometriózou. Nemoc, pro kterou lékaři nemají jiné řešení než kontinuální užívání hormonů či hysterektomii, dokážu zvládat bez jakéhokoliv dlouhodobého braní léků. Vyhnula jsem se nevratnému odoperování dělohy a ničivé příznaky se mi podařilo dostat pod kontrolu tak, že moje kvalita života je nyní lepší než kdy dříve. Nejen, že jsem se zbavila ukrutných bolestí, ale podařilo se mi také vymýtit potíže jako jsou dlouhodobá únava, alergie či vyrážky.

Autoimunitní protokol je velmi komplexní, kromě změn stravy se zaměřuje i na další důležité součásti životního stylu (např. spánek, stres, toxiny v okolí). Není jednoduché proniknout do jeho tajů. Pokud nevládnete angličtinou a nedostanete se k anglicky psaným zdrojům (doporučila bych začít knihami výše zmíněných autorek), Terezin kurz je to nejlepší, co může naše české prostředí nabídnout. Díky němu získáte hlubší znalosti o problematice a budete maximálně vybaveni na svou novou ozdravnou cestu. Hodně štěstí při uzdravování!

Emma Hradeckáwww.goodvibeshuntress.com

Moje dcerka od malička bojovala s těžkým atopickým ekzémem. Nejdříve nám lékaři tvrdili, že to nic není, že to časem zmizí, po třetím měsíci nám tuto diagnózu potvrdili. Nasadily dceři kortikoidy (které jsme používali tři roky) a bylo nám řečeno, že je to normální a v dnešní době běžné a do dvou let to zmizí.

Jenže Lucinka měla dva roky pryč a ekzém se stále nelepšil. Poslali nás na alergologii, kde se zjistilo, že dcerka má i astma. Ke kortikoidům tedy přibyl ještě inhalátor. V jejich třech letech to vyvrcholilo tím, že se jí ekzém dostal i na genitálie. Kdo to nezažil, nedokáže si představit, co to je za katastrofu. Plakala při každém čůrání i kakání. K tomu všemu trpěla úpornou zácpou. Často jsem brečela s ní, když jsem viděla, jak trpí.

Začátky na nové stravě byly těžké, ale já věděla, že Lucince i sobě pomůžu! Nepochybovala jsem ani vteřinku, prostě jsem se do toho pustila. První, co jsem udělala, bylo, že jsem vyhodila všechny potraviny obsahující lepek a cukr, které jsou pro tyto děti nejhorším zlem. A začala jsem se učit vařit zdravě. Lucinka začala jíst vše, co jsem uvařila​​. Věděla jsem, že je tato strava hodně založená na zelenině, která je pro vývoj dítěte nezbytná, takže jsem opravdu snažila, aby měla vše k vyléčení. Měla jsem obrovskou radost z toho, že jí chutná. A nejen to, začala se měnit a lepšit.

Hned druhý den po vysazení mléčných výrobků se Lucince zlepšilo dýchání tak, že nepotřebovala inhalátor. Byla jsem naprosto v šoku a říkala si, že to není možné! Jedla mnoho mléčných výrobků, protože jsem nevěděla, co kloudného jí mám dávat, když se po většině ostatních potravin osypávala. Asi po čtyřech měsících se celá zahojila, ekzém zmizel i z genitálií, mohla se v klidu vyčůrat a i stolice se zlepšila – chodila pravidelně a bez pláče.

Je pravdou, že je to bylo psychicky náročné, tělo Lucinky se čistilo, takže dcerka měla i období, kdy velmi špatně spala, plakala a nechtěla u sebe mít nikoho jiného než mě. Ale za tu změnu k lepšímu to stálo za to.

Jiřina Částková

Terezko, moc děkuji za podporu, kterou jsi mi v nelehkých začátcích dala, ať už odpovědi na mé otázky nebo na otázky ostatních. Celý kurz mě velice inspiroval, vzala jsem zodpovědnost do svých rukou a udělala razantní změnu ve stravování. Za to ti moc děkuji.

Helča D.

Sama jsem si autoimunitním protokolem v minulosti prošla ve snaze vyřešit své zdravotní potíže, včetně ekzému, snížené funkce štítné žlázy a různých trávicích obtíží. Vyzkoušela jsem toho předtím už hodně a nic nezabíralo. Pomohl mi právě až autoimunitní protokol (AIP), na kterém je založen Terezin kurz, v kombinaci s vytrvalou prací na sobě a na své psychice. Toho jsem dosáhla pomocí EFT, kvantové léčby, meditací a dalších technik, z nichž většinu uvádím v e-boku 10 tipů na zvládání stresu, který je jako bonus zdarma součástí tohoto kurzu.

AIP je celostní protokol a je třeba se nesoustředit pouze na stravu. Změna jídelníčku je určitě dobrý začátek, ale je nutné řešit také příčiny potíží, které jsou mnohdy uloženy hluboko v podvědomí. Jít do sebe a zjistit, co nám nemoc chtěla ukázat, co je potřeba v našem životě změnit - eliminovat stres, dbát na kvalitní spánek, najít si čas na sebe, ale i na rodinu a přátele, zkrátka se zaměřit na svůj celkový životní styl.

Pokud mají zdravotní potíže děti, je dobré, aby na sobě pracovali i rodiče, protože malé děti jsou na své rodiče hodně napojené. O tom se více dozvíte právě v mém bonusu.

Terezka má zkušenosti právě se zdravotními potížemi u dětí a ve svém kurzu krásně shrnula a vysvětlila, jak se těchto potíží můžete pomocí AIP dlouhodobě zbavit. Provede vás protokolem krok po kroku, vše vysvětlí a nabídne výběr receptů vhodných pro celou rodinu. Pokud vaše dítě trpí nějakou chronickou nemocí, jako jsou atopický ekzém, alergie, nějaké trávicí potíže, včetně potravinových intolerancí, tento kurz je určitě nejlepším místem, kde začít.

Pavlína Jiroušková, certifikovaná výživová poradkyně a EFT terapeutkapavlinajirouskova.com

Tento kurz můžu jenom doporučit - pomohl nám pochopit do hloubky, jak důležité jsou naše stravovací návyky, jaký dopad na nás mají v současnosti a jaký budou mít do budoucna. Nejviditelnější výsledky jsou zatím vidět na manželovi - přestala mu téct krev z nosu, ruka s ekzémem se mu hodně zlepšila a jako bonus zhubl 11 kilo. Nejlepší na tom je, že tento typ stravování je mu blízký, takže se do něj jako dosud do jediného reálně zapojil.

Elena Janda

Z kurzu jsem opravdu nadšená - kvalitní zpracovaní informací, žádné zahlcení, odkazy, prospěšné úkoly … Děkuji!

Hana U.

Dlhodobo pociťujem chýbajúce vzdelávanie v oblasti výživy. Osobne som si zažila, ako sa človek môže ocitnúť v pasci, ak sa vydá cestou informácií postavených „na vode“. Ak pridáte vlastnú tvrdohlavosť a zľahčovanie zdravotných problémov, klbko sa poriadne nabalí.

V čase, keď sa odohrával môj príbeh, boli informácie o vhodnom stravovaní pre autoimunitné ochorenia len na zahraničných stránkach. Osobne obdivujem ľudí, ktorí obetujú svoj čas na vzdelávanie a hľadanie najnovších poznatkov v oblasti výživy. Terezke sa navyše podarilo všetky podstatné informácie usporiadať a vytvoriť veľmi praktický prehľadný a zmysluplný kurz.

Milým prekvapením boli pre mňa motivačné videá. Povedzme si úprimne, u každého z nás sa objavia pochybnosti, neistota, otázky. Reakcie okolia davajú tiež poriadne zabrať. Nechýbajú ani typy ako sa stravovať mimo domu, čo dať deťom do školy a ako komunikovať zmeny v stravovaní. V kurze sa myslí na všetko! Tak smelo do toho!

Monika Komorášová, specialistka na nízkosacharidové stravování, autorka projektu "Cítim sa skvele"monikakomorasova.sk

Kurz je výborně sestaven a zpracován. Moc se mi líbila teoretická část i s bonusy, člověk tak nějak víc chápal, proč do toho jít. Ke spoustě věcí se neustále vracím. Recepty jsou neodmyslitelnou pomůckou a motivační videa vše krásně doplňují. Moc za kurz děkuji. Musím vážně moc pochválit, jak je zpracován. A to nejen teoreticky, ale i graficky!

Jana J.

Kurz splnil moje očakávania. Obsahuje pokope nielen všetky dôležité informácie, ale predovšetkým konkrétne rady ako ich zaradiť do nášho života. Sekcia recepty ponúka pekný výber jedál, od ktorých sa dá odraziť a upravovať si už podľa seba. Ďaľším prínosom je neustála podpora lektorky. Na všetky moje otázky som dostala adekvátne odpovede, za čo som vďačná.

Lucia R.

Kurz mi pomohl dovyřadit zbytek potravin, které syna mohly dráždit. Mám už dávno Vaši knihu, studuji stravu od synových 3 měsíců, takže spousta informací pro mě nebyla nová. Kurz je ucelený, vše perfektně vysvětleno. A pak Vaše osobnost je také zásadní. Je cítit, že nám všem opravdu chcete pomoct. Děkuji.

Martina Vrkočová

Vdaka tomuto kurzu viem ako si zlepsit svoje zdravie a znovuobnovit imunitu. Kurz mi ponukol podrobny postup ako postupovat v ramci ozdravneho programu krok za krokom. Taktiez ocenujem recepty. Velkym benefitom je podpora zo strany autorky. Dakujem.

Peter

Kurzem jsem byla nadšená. Propojily se mi všechny předchozí poznatky a zjistila jsem i mnoho nového. Všechno jednoduše popsané, srozumitelné, jasné. A k tomu každodenní podpora na Facebooku.

Už dříve jsem prošla eliminačními protokoly, ale žádný mi nepomohl. Dnes už vím proč, je potřeba delší čas a pak začít zařazovat problematické potraviny. Ještě jednou moc děkuji za Vaši práci.

Radka Nedomlel Jechová

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Tento online kurz pro vás NENÍ, pokud:


 • hledáte rychlé a snadné řešení dlouhotrvajících zdravotních problémů vašeho dítěte,
 • zázračnou dietu bez práce a úsilí,
 • potřebujete individuální péči (podpora v tomto online kurzu slouží k doplňujícím otázkám a řešení dílčích problémů, nikoliv k detailnímu rozboru zdravotního stavu vašeho dítěte).

Tento online kurz pro vás JE, pokud:


 • chcete své dítě podpořit správným jídlem, aby se mohlo uzdravit, 
 • chcete se dozvědět souvislosti mezi jídlem a zdravím a zjistit, jaké potraviny zdraví podporují a jaké ho naopak podlamují,
 • chcete se naučit vařit výživově bohatá jídla
 • převzít zodpovědnost za zdraví svého dítěte.

Věřím, že informací o online kurzu máte už dost, teď musíte cítit, že je to to pravé pro vás a vaše dítě. Pokud s vámi všechno výše popsané rezonuje, pak zbývá jediné: kliknout na tlačítko "KOUPIT KURZ".

Dostanete se tak na objednávkovou stránku, kde vyplníte své údaje, uhradíte cenu kurzu a potom už se můžete začít těšit na začátek nové cesty za zdravím vašich dětí.


GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Velmi mi záleží na tom, abyste s kurzem byli spokojení. Může se ale stát, že v průběhu kurzu zjistíte, že to není to, co jste si představovali. Nabízím vám proto 14denní garanci vrácení peněz, která se počítá od momentu startu kurzu. Během těchto dvou týdnů se mi můžete ozvat a já vám vrátím vaše peníze v plné výši zpět. 

Vstupem do kurzu tedy nic neriskujete. 


Možná vás ještě napadají otázky ...

(Pro zobrazení odpovědi rozklikněte otázku.)

Jak staré děti mohou ozdravný program absolvovat?

Ozdravný program mohou absolvovat už i kojenci. Pokud jsou kojeni, pak je důležité, aby jídelníček dodržovala i matka. Tento jídelníček má v sobě všechny živiny, které jsou nutné pro růst a vývoj. Jde o naprosto bezpečnou, krátkodobou dietu.

Je to vhodné i pro děti, které jsou alergické na mléko a mléčné výrobky, lepek, vejce či ořechy?

Ano. Žádná z těchto potravin či látek se v ozdravném programu nekonzumuje.

Pro jaká onemocnění je ozdravný program vhodný?

Tento ozdravný program je vhodný při všech chronických onemocněních, oslabené imunitě, hormonálních problémech, autoimunitních onemocněních. Může pomoci při ne tak závažných problémech jako je špatné trávení (pálení žáhy, zácpa, průjem), problematická pleť nebo bolesti hlavy a kloubů, ale terapeutický účinek má i při závažnějších onemocněních jako jsou alergie, intolerance (např. HIT), ekzémy, autoimunitní onemocnění, poruchy chování, nespavost, obezita a mnoho dalších.

Mohu program absolvovat, když kojím?

Ano. Je to naprosto bezpečná dieta z hlediska živin (vitamínů, minerálů, esenciálních bílkovin a tuků). Je to mnohem výživnější jídelníček, než je ten běžný.

Mám se o vhodnosti online kurzu poradit s pediatrem či specializovaným lékařem?

Ano, je to vhodné. Nicméně si nejprve zjistěte, zda vámi vybraný lékař tuto dietu zná a ví, na jakých principech stojí. V České republice je velmi málo lékařů, kteří tento ozdravný protokol znají.

Máte tuto dietu vyzkoušenou sama na sobě?

Ano. A nejen sama na sobě, ale i na svých dvou dětech. Staršímu synovi byly v té době 3 roky, mladšímu 4 měsíce a byl plně kojený. Všem třem se neuvěřitelně zlepšilo zdraví. Já i mladší syn jsme byli zcela zdraví už po třech měsících, u staršího syna to byl postupný proces trvající několik měsíců (i s postupným zařazováním potravin zpět do jídelníčku), protože jeho imunitní systém byl velmi poškozený.

Lze si koupit kurz, když jsem ze Slovenska?

Ano. Na objednávkové stránce stačí zakliknout stát "Slovensko" a i platba se uskuteční v eurech.

Lze kurz koupit na splátky?

Bohužel ne.

Co když nebudu stíhat jednotlivé lekce?

Vůbec to nevadí. Přístupy do členské sekce vám zůstanou, takže se do kurzu může libovolně a opakovaně přihlašovat a kurzem si procházet ve vlastním tempu.

Pokud vás napadá nějaká jiná otázka, kterou byste potřebovali zodpovědět, neváhejte mě kontaktovat na můj e-mail  tereza@terezabroschova.cz nebo volejte na +420 776 582 666. Moc ráda s vámi vše proberu.