• Máte doma dítě, které má oslabenou imunitu, je neustále nemocné nebo trpí nějakým chronickým onemocněním jako je například atopický ekzém, potravinové alergie nebo trávicí potíže?
 • Víte, že jídlo a zdraví spolu úzce souvisí, a rádi byste své dítě podpořili správnou stravou, takovou, která bude bezpečná, zajistí všechny důležité látky pro vývoj a růst a zároveň mu pomůže v boji s jeho onemocněním?

UKÁŽU VÁM, ŽE TAKOVÝ JÍDELNÍČEK LZE SESTAVIT

Pusťte si video, kde vám k tomu povím více


Pokud vás informace o online kurzu zaujaly a chcete vědět více informací a získat při zahájení prodeje kurzu výhodnou nabídku, nechte mi na sebe mail. 

Po zahájení prodeje se vám ozvu.

Toto zapsání je naprosto nezávazné a nevyplývají vám z něj žádné závazky ani povinnosti. 


Nemusíte jen sedět s rukama v klíně a přijmout fakt, který vám nejspíš tvrdí celé vaše okolí, že se s tím nedá nic dělat, pouze potlačovat příznaky pomocí různých mastí, pilulek a dalších vymožeností dnešního farmaceutického průmyslu.

Dá se s tím totiž dělat mnoho.
Existují možnosti, jak situaci změnit.

Jak se posunout dál, jak vyrazit na cestu za zdravím vašich dětí, nejenom neustále dokola léčit a léčit a nikdy se nepodívat na skutečné příčiny zdravotních problémů vašeho dítěte.

Těch cest je mnoho a jednu z nich vám chci teď představit. Prošlapala jsem za 6 let, co se zdraví a celkovému životnímu stylu věnuji hodně cestiček, mnohé z nich byly klikaté, některé z nich i slepé, ale nakonec jsem se dobrala na tu hlavní cestu, která oběma mým dětem vrátila zdraví.

Jsem Tereza Broschová,

výživová poradkyně a souvislostem mezi jídlem a zdravím se věnuji už více jak 6 let. Vlastně jsem nikdy neplánovala, že se tento obor stane mým povoláním. Ale zdravotní stav mého syna a zoufalá bezmoc při řešení jeho onemocnění mě donutila se na věci dívat jinak, hledat si sama informace, a to především v zahraničí, kde jsou v těchto otázkách mnohem dál a hlavně přemýšlet o věcech za sebe a nenechat se manipulovat okolím.

Zkrátka jsem se nikdy nesmířila s tím, že z mého syna bude už nadosmrti chronicky nemocný člověk s oslabenou imunitou, s těžkým atopickým ekzémem, mnoha potravinovými alergiemi, které se postupně přelijí do pylových alergií a nejspíše i astmatu, s chronickými trávicími potížemi, z kterých se nakonec můžou vyklubat autoimunitní záněty střev, že z něj bude hyperaktivní, nezvladatelné, agresivní dítě neschopné fungovat v kolektivu. Protože tohle všechno nám bylo předloženo jako fakt, se kterým se prostě musíme smířit.

Začala jsem studovat jak v Čechách, tak i v zahraničí souvislosti mezi zdravím a jídlem, a tenhle obor mě nepřestává fascinovat. Absolvovala jsem i kurz hlavní představitelky a propagátorky autoimunitního protokolu doktorky Sarah Ballantyne.


Představuji vám jediný online kurz tohoto druhu v České republice, který jsem nazvala Opravdovým jídlem ke zdraví.

Tento šestitýdenní kurz je postavený na ozdravné dietě (ve světě známé také jako autoimunitní protokol), která se dodržuje 1 - 3 měsíce. Jde o tzv. science-based diet, tedy dietu, která je ověřená vědou. Nejde o žádné výživové domněnky a polopravdy. Všechna doporučení stojí na faktech současného vědeckého poznání. Je ověřená na tisícovkách lidí, kteří si díky ní zlepšili své zdraví.

Ozdravný program je zaměřen na děti, protože jsou to právě mámy dětí, které se na mě v posledních letech nejvíce obracely o pomoc a rady, ale základy výživy a ozdravného programu platí všeobecně, takže je využijete i jako dospělí, pokud máte nějaký chronický problém. 

Program můžou využít i kojící ženy s kojenci a batolaty, u kterých je nutné řešit nejen stravu dítěte, ale i matky. V sekci recepty jsou pro ty nejmenší připravené i doporučené první příkrmy.

Program je také vhodný pro alergiky na mléko a mléčné výrobky, lepek, vejce nebo ořechy. Žádná z těchto potravin či látek se v ozdravném programu nekonzumuje.

Naše tělo je geniálně propojený celek, kde vše se vším souvisí, proto i tento program je založen na celostním přístupu ke zdraví. Nezaměřuje se pouze na část člověka (kůži, žaludek, střeva nebo imunitní systém, atd.), ale řeší kořeny problémů. Příčiny většiny chronických onemocnění totiž vycházejí z několika málo problémů, které jsou spolu vzájemně provázané.

Jde o oslabený imunitní systém, propustné střevo, dysbiózu ve střevech, což znamená vychýlenou rovnováhu mezi prospěšnou a patologickou mikrobiotou, dále chronický zánět a nedostatek živin (jako jsou vitamíny, minerály a další esenciální látky).

Dieta představená v kurzu je eliminační, ale má v sobě na rozdíl od jiných eliminačních diet ještě druhou složku, a tou je složka ozdravná, terapeutická.

Nepůjde tedy jen o vyřazení potravin, ale zejména o ozdravení organismu, o nastartování jeho samouzdravovacích schopností.


V online kurzu se naučíte

 • Základy výživy, které jsou nutné pro pochopení toho, proč je ozdravný program postavený zrovna tak, jak je.
 • Dozvíte se, jak poskládat ozdravný jídelníček (co zařadit a co vyloučit), aby měla dieta uzdravovací efekt.
 • Díky desítkám receptů se naučíte vařit výživově bohatá jídla pro své děti plná vitamínů, minerálů a dalších nezbytných živin.
 • Získáte i přehled o celkovém životním stylu, o tom, na co je potřeba ještě zaměřit svou pozornost (spánek, stres, pohyb) a čemu se vyhýbat (toxické prostředí kolem nás).

Na konci kurzu zkrátka budete vědět, co servírovat svým dětem, aby se nejen uzdravily, ale aby zůstaly zdravé dlouhodobě. Podpoříte jejich imunitní systém, snížíte zánět v jejich těle, podpoříte správné hormonální fungování a zároveň jim zajistíte dostatek všech nutných živin pro růst a vývoj.

Toto všechno budete po konci kurzu vědět a umět.

A víte, co je za tímto vším, za těmito všemi znalostmi a dovednostmi? Je to pocit vlastní zodpovědnosti a zároveň svobody. Převezmete (možná poprvé) zodpovědnost za zdraví svých dětí. A tento pocit vás posune na úplně jinou úroveň.

Pocit, že jste dokázali zlepšit zdravotní stav svého dítěte, je opravdu výjimečný. Všichni víme, že zdraví (jak fyzické, tak ale i to duševní) je stav, bez kterého vše ostatní ztrácí smysl.

Vy budete vědět, že pro to děláte maximum a že se vám to vrací v podobě zdravých a šťastných dětí, které řádí a užívají si své bezstarostné dětství bez toho, aby je trápily nemoci.

JAK BUDE KURZ PROBÍHAT

Kurzem vás provedu za 6 týdnů. Na začátku kurzu dostanete přístupy do členské sekce, ve které se postupně budou otevírat jednotlivé lekce. Na otevření lekce vás vždy upozorním i e-mailem.

V každém týdnu jsou pro vás připravené

 • Úvodní video a text,
  ve kterých se dozvíte, co vás v daném týdnu čeká.
 • 3 lekce,
  ve kterých projdeme všechny důležité informace o ozdravném programu.
 • Úkol,
  díky kterému si postupně sami uvědomíte svou situaci a nastavíte svoje další kroky.
 • Motivační video
  o neviditelných souvislostech, které se změnou stravy souvisí.
 • Seznamy, checklisty
  pro jednodušší orientaci.
 • Jedna nebo více bonusových lekcí,
  které rozšiřují téma daného týdne.

To, co dělá tento kurz výjimečný,
je jeho receptová část.

 Ke zlepšení zdraví totiž nestačí si o souvislostech jen číst, ale musíte je zavést i do praxe. V tom často bývá kámen úrazu. Připravila jsem proto pro vás desítky receptů, které odpovídají pravidlům ozdravného programu a které si můžete stáhnout i ve formě pdf.

 Receptů je připraveno 70+ a budou stále ještě přibývat. Najdete zde základní recepty, snídaně, polévky, hlavní jídla, dezerty a svačiny, saláty, nápoje a příkrmy.

Co dalšího můžete využít

Ke kurzu pro vás bude k dispozici i uzavřená facebooková skupina, kde se setkáte s lidmi se stejnými problémy, strachy, otázkami a můžete si navzájem sdílet své pokroky a zkušenosti.

Já v této skupině budu po dobu 8 týdnů připravená odpovídat na vaše otázky a budu vás podporovat na cestě za zdravím vašich dětí.


Největší výhody online kurzu

 • Online kurz trvá sice 6 týdnů, ale přístupy k němu vám už zůstanou. Můžete se tedy do členské sekce kdykoliv a zcela libovolně znovu přihlašovat. Všechny potřebné informace budete mít stále k dispozici.
 • Lekce, úkoly i videa si můžete procházet v době, kdy na to máte čas (třeba při odpoledním spánku vašich dětí).
 • Pokud nebudete v době trvání kurzu například týden nebo dva online, nic vám neuteče.

Co konkrétně se dozvíte a naučíte v jednotlivých modulech

MODUL 1

Začneme zeširoka. V prvním modulu vám ukážu, jak přemýšlet nad zdravím z širší perspektivy. Projdeme si základy výživy, vývoj stravování i vliv prostředí na náš organismus. Dozvíte se, jaké jsou základní příčiny chronických onemocnění.

MODUL 2

V lekcích tohoto modulu se dozvíte základní pilíře ozdravného programu, na čem stojí a jaké jsou jeho hlavní principy. Konkrétně se pak podíváme na doporučené potraviny a na to, jak je poskládat na talíř.

MODUL 3

Třetí týden se podíváme na látky, které se v programu dočasně eliminují z jídelníčku a dozvíte se, jaké konkrétní potraviny tyto látky obsahují. Povíme si i o dvou cestách, kterými se můžete při vyřazování potravin vydat.

MODUL 4

V tomto modulu se pustíme do vaření. Podíváme se na kvalitu, pestrost a sezónnost, zjistíte, jak konkrétně by měl vypadat váš denní jídelníček, co všechno by v něm mělo být zahrnuto. Dostanete návody, co nakoupit do zásoby a jak si proměnit kuchyň. Zároveň se tento týden otevře sekce s recepty, podle kterých můžete začít vařit.

MODUL 5

V pátém týdnu se podíváme na další dílky do skládačky zvané zdraví. Jednotlivé lekce budou o stresových faktorech, vztazích, spánku, pohybu a přírodě.


MODUL 6

V posledním týdnu kurzu si zopakujeme všechny důležité body ozdravného programu a podíváme se na důležitou součást, kterou je testování potravin a jejich zařazování zpět do jídelníčku. Nakonec si načrtneme cestu, po které se můžete po absolvování ozdravného programu vydat dál.

KE KURZU ZÍSKÁTE I TYTO DVA SKVĚLÉ BONUSY

BONUSOVÉ LEKCE

Informací o souvislostech mezi jídlem a zdravím je tolik, že jsem se rozhodla kurz rozšířit ještě o bonusové lekce, které půjdou do hloubky. Čekají na vás lekce například o alergiích, intolerancích, autoimunitních onemocněních, trávicích problémech, poruchách chování, mikrobiotě, imunitním systému nebo látkách jako je kasein a lepek.

10 TIPŮ NA ZVLÁDÁNÍ STRESU

Mít nemocné dítě je obrovský nápor na psychiku. Umět zvládat stres, který se s tím pojí, je velmi důležitou součástí celého tohoto ozdravného programu, protože děti často velmi přesně zrcadlí to, jak se jejich máma cítí.

Pavlína Jiroušková, certifikovaná výživová poradkyně a EFT terapeutka, pro vás vytvořila bonusový materiál, ve kterém vám představí 10 jednoduchých, ale velmi efektivních metod, jak mít svou psychiku pod kontrolou a jak si ulevit od každodenních starostí.


KOLIK KURZ STOJÍ

V členské sekci získáváte

 • 6 úvodních videí,
 • 18 lekcí, které vás provedou ozdravným programem,
 • 6 úkolů (na každý týden jeden)
 • 6 motivačních videí,
 • 70+ receptů (které budou přibývat),
 • 10 bonusových lekcí,
 • bonus od Pavlíny Jirouškové, jak zvládat stres,
 • seznamy a checklisty, které vám usnadní ozdravný program,
 • 8 týdnů mé podpory v uzavřené facebookové skupině, kde můžete sdílet s ostatními své problémy a zkušenosti.

Díky informacím v tomto kurzu konečně pochopíte, jak funguje lidské tělo, jak ho nastartovat k ozdravnému procesu a jak se o něj starat, aby i nadále zůstalo zdravé.

Jsou to komplexní informace a praktické rady, díky kterým můžete se svými dětmi prožívat život bez nemocí a plní elánu.

Kurz otvírám poprvé a jeho zaváděcí cena je

3490 Kč / 135 Eur

Je to jediný program svého druhu v České republice a jeho cena by mohla být vyšší, když si spočítám, kolik peněz jsme dali za různé léky, mastičky, předražené doplňky stravy, rady léčitelů a terapeutů, jejichž hodinové sazby se pohybují od 1000 Kč výše a stejně si od nich odnesete jen zlomek informací oproti těm, které získáte v tomto kurzu.

Za tuto cenu získáte kompletní informace, postup krok za krokem, desítky vyzkoušených receptů, a navíc mou dvouměsíční podporu.

Prodej kurzu je otevřen od 27. 2. do 11. 3.

Samotný kurz pak startuje 18. 3.


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Tento online kurz pro vás NENÍ, pokud:


 • hledáte rychlé a snadné řešení dlouhotrvajících zdravotních problémů vašeho dítěte,
 • zázračnou dietu,
 • potřebujete individuální péči (podpora v tomto online kurzu slouží k doplňujícím otázkám a řešení dílčích problémů, nikoliv k detailnímu rozboru zdravotního stavu vašeho dítěte).

Tento online kurz pro vás JE, pokud:


 • chcete své dítě podpořit správným jídlem, aby se mohlo uzdravit, 
 • chcete se dozvědět souvislosti mezi jídlem a zdravím a zjistit, jaké potraviny zdraví podporují a jaké ho naopak podlamují,
 • chcete se naučit vařit výživově bohatá jídla
 • převzít zodpovědnost za zdraví svého dítěte.

Věřím, že informací o online kurzu máte už dost, teď musíte cítit, že je to to pravé pro vás a vaše dítě. Pokud s vámi všechno výše popsané rezonuje, pak zbývá jediné: kliknout na tlačítko "KOUPIT KURZ".

Dostanete se tak na objednávkovou stránku, kde vyplníte své údaje, uhradíte cenu kurzu a potom už se můžete začít těšit na začátek nové cesty za zdravím vašich dětí.


GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Velmi mi záleží na tom, abyste s kurzem byli spokojení. Může se ale stát, že v průběhu kurzu zjistíte, že to není to, co jste si představovali. Nabízím vám proto 14denní garanci vrácení peněz, která se počítá od momentu startu kurzu. Během těchto dvou týdnů se mi můžete ozvat a já vám vrátím vaše peníze v plné výši zpět. 

Vstupem do kurzu tedy nic neriskujete. 


Možná vás ještě napadají otázky ...

(Pro zobrazení odpovědi rozklikněte otázku.)

Jak staré děti mohou ozdravný program absolvovat?

Ozdravný program mohou absolvovat už i kojenci. Pokud jsou kojeni, pak je důležité, aby jídelníček dodržovala i matka. Tento jídelníček má v sobě všechny živiny, které jsou nutné pro růst a vývoj. Jde o naprosto bezpečnou, krátkodobou dietu.

Je to vhodné i pro děti, které jsou alergické na mléko a mléčné výrobky, lepek, vejce či ořechy?

Ano. Žádná z těchto potravin či látek se v ozdravném programu nekonzumuje.

Pro jaká onemocnění je ozdravný program vhodný?

Tento ozdravný program je vhodný při všech chronických onemocněních, oslabené imunitě, hormonálních problémech, autoimunitních onemocněních. Může pomoci při ne tak závažných problémech jako je špatné trávení (pálení žáhy, zácpa, průjem), problematická pleť nebo bolesti hlavy a kloubů, ale terapeutický účinek má i při závažnějších onemocněních jako jsou alergie, intolerance (např. HIT), ekzémy, autoimunitní onemocnění, poruchy chování, nespavost, obezita a mnoho dalších.

Mohu program absolvovat, když kojím?

Ano. Je to naprosto bezpečná dieta z hlediska živin (vitamínů, minerálů, esenciálních bílkovin a tuků). Naopak je to mnohem výživnější jídelníček, než je ten běžný.

Mám se o vhodnosti online kurzu poradit s pediatrem či specializovaným lékařem?

Ano, je to vhodné. Nicméně si nejprve zjistěte, zda vámi vybraný lékař tuto dietu zná a ví, na jakých principech stojí. V České republice je velmi málo lékařů, kteří tento ozdravný protokol znají.

Máte tuto dietu vyzkoušenou sama na sobě?

Ano. A nejen sama na sobě, ale i na svých dvou dětech. Staršímu synovi byly v té době 3 roky, mladšímu 4 měsíce a byl plně kojený. Všem třem se neuvěřitelně zlepšilo zdraví. Já i mladší syn jsme byli zcela zdraví už po třech měsících, u staršího syna to byl postupný proces trvající několik měsíců (i s postupným zařazováním potravin zpět do jídelníčku), protože jeho imunitní systém byl velmi poškozený.

Lze si koupit kurz, když jsem ze Slovenska?

Ano. Na objednávkové stránce stačí zakliknout stát "Slovensko" a i platba se uskuteční v eurech.

Co když nebudu stíhat jednotlivé lekce?

Vůbec to nevadí. Přístupy do členské sekce vám zůstanou, takže se do kurzu může libovolně a opakovaně přihlašovat a kurzem si procházet ve vlastním tempu.

Pokud vás napadá nějaká jiná otázka, kterou byste potřebovali zodpovědět, neváhejte mě kontaktovat na můj e-mail  tereza@terezabroschova.cz nebo volejte na +420 776 582 666. Moc ráda s vámi vše proberu.