Už vás nebaví pořád dokola vařit ta samá jídla? 

 

Chcete jídelníček posunout ke zdravější verzi, ale stále to odkládáte? 

 

Potřebujete jednoduché a výživné recepty, ale jste zahlceni spoustou možností, takže nakonec neuvaříte vůbec nic nového? 

Základem úspěchu je mít prvotní impuls a začít postupně.

Tak, aby vám to přinášelo radost a dobrou energii, ne stres a sebemrskačský pocit, že to ještě není dokonalé, takže to stejně nemá cenu.

Ani já, ani Daniela jsme nezačaly vařit zdravěji ze dne na den. Postupnými krůčky jsme se učily nové souvislosti mezi jídlem a zdravím, zkoušely nové recepty, přicházely si na tipy a vychytávky, které nám šetřily čas, učily se a vnímaly svoje děti a partnery, kteří nám dávali zpětnou vazbu. 

Teď chceme svoje zkušenosti předat vám, protože vařit výživná jídla pro sebe a své blízké má smysl.


Mnoho malých krůčků nakonec udělá jednu velkou změnu, která se může zdát těžká na začátku, ale na konci je krásná. A ten pyšný pocit z toho ...

 

POJĎTE S NÁMI DO 4TÝDENNÍ VÝZVY KURZU VAŘENÍ

První krok je nejtěžší a pustit se do nového receptu vyžaduje vždycky víc energie, než vařit dokola stále to samé.

Díky našemu kurzu budete mít vedení, podporu a najdete tak i motivaci pustit se do nových jídel, která trvale zůstanou ve vašem jídelníčku. 

 

Tyto ženy se do změny jídelníčku pustily, přečtěte si, co jim online kurz dal ...

Dančo a Terko, chtěla bych Vám moc poděkovat za úžasný kurz! Jsem z něj absolutně nadšená, protože mi přinesl neskutečné množství informací nejen teoretických, ale také praktických ve formě receptů.
Celý koncept se mi moc líbil.
Teorie za mě byla skvěle rozdělena do menších celků, což je pro mě z časových důvodů úžasné a mohla jsem se k nim často vracet, byly totiž nadupané informacemi.
A prakticke vařeni za mě bylo úžasné! Přišlo mi velice inspirativni společné vaření a sdílení receptů, které mě tak motivovalo věci vždy v daný den uvařit . Velká část receptů si už v našem jídelníčku našla své místo, za což jsem neskutečně vděčná, ale hlavně mým klukům moc chutnaly. To je pro mě moc důležité!
Moc moc Vám oběma děkuji. Byl to pro mě opravdu úžasně strávený čas a myslím, že jsem z kurzu vytěžila co šlo . Mějte se moc krásně a děkuji Vám oběma za to, co děláte.
Michaela Marešová
Ráda bych vám oběma chtěla moc poděkovat za váš online kurz vaření 😊🌷. Bylo to skvělé! Pro mě to znamenalo spoustu nových a zároveň kvalitních tipů do kuchyně!
Informace byly podávány postupně a uceleně, recepty mě překvapovaly jednoduchostí a efektivností. Ve skupince jste byly velmi pohotové a milé 😊 Nevím, co bych mohla vytknout.. možná jen, že to skončilo moc brzy 😊. Děkuji moc za váš čas.
Žaneta Konvalinková
Velké díky patří oběma těmto úžasným ženám za spuštění tohoto stejně tak úžasného on-line kurzu. 😊 Z kurzu jsem získala spoustu teoretických informací, které byly předány tak, aby byly pro každého srozumitelné a jasné. Stejně tak jsem nadšená ze sdílených receptů, kdy většinu z nich připravuji už teď pravidelně, a chutnají celé rodině. Moc děkuji a doporučuji kurz všem, kteří hledají ty správné informace na cestě ke zdraví.
Aneta Koukolová
Chtěla jsem vám moc poděkovat za krásně vedený on-line kurz vaření. Bylo vidět, že vám musel dát spoustu práce. Byl hezky propracovaný, informací každý týden tak akorát, aby je šlo absorbovat. Líbí se mi váš přístup k vaření, recepty jsou rychlé a hlavně chutné. Bylo fajn, dozvědět se souvislosti nemocí s jídlem. Pokud byste plánovala pokračování, ráda se opět zúčastním.
Hanka Vilímková
Absolvovala jsem online kurz vaření a můžu ho vřele doporučit všem, co se zdravým stravováním začínají nebo jen hledají inspiraci, co nového uvařit. Osobně jsem zařadila do jídelníčku pravidelně pár receptů z kurzu, které jsem si lehce modifikovala k mojí chuti. Terezka i Daniela jsou velmi přátelské profesionálky, na otázky ve facebookové skupině pružně odpovídaly. Jejich znalosti a zkušenosti jsou rozsáhlé.
Barbora Pachmannová

Online kurz vaření 

Tento 4týdenní kurz  vám otevře dveře k mnohem výživnějšímu jídelníčku, než jaký jste měli doposud.

 

Čeká na vás 15 jídel, která si skutečně během kurzu doma uvaříte.

 

Recepty jsou postavené na těch nejvýživnějších potravinách a k tomu dostanete spoustu informací o tom, co to vlastně znamená "výživné jídlo" a jak by mělo vypadat.

 

Budete tak mnohem jistější v tom, jak dále tvořit a skládat jídelníček, aby v něm nechyběly žádné důležité makro i mikroživiny.

 

Recepty nejsou zaškatulkované do žádného výživového směru, ale jsou všechny bez lepku a bez živočišného mléka a mléčných výrobků.  Proč? I o tom si v kurzu popovídáme ...

KDO VÁS BUDE PROVÁZET

Tereza Broschová

Certifikovaná výživová poradkyně, specialistka na preventivní a funkční výživu. Má dva syny (10 a 8 let) a v kuchyni s výživnými recepty bez lepku a mléka tráví už svůj 11 rok. 

Daniela Stará

Foodblogerka, která zdravě a chutně vaří pro své dva syny (6 let a 6 měsíců) už 6 rok. O zdravé stravování se začala zajímat s prvními příkrmy prvnorozeného syna a postupem času změnila stravovací návyky celé rodiny.

 

CO VŠE JE SOUČÁSTÍ KURZU

  • 15 receptů, které budou součástí výzvy, takže si je během kurzu skutečně uvaříte, a díky tomu se to stane součástí vaší reality, ne jen nějakého "až budu mít čas, pustím se konečně do toho..."
  • varianty uvedených receptů a tipy a vychytávky do kuchyně
  • výživné informace o tom, proč zrovna tyto potraviny by měly být v jídelníčku
  • členská sekce, kde budete mít všechny informace a recepty pohromadě, a která vám i po skončení kurzu zůstane přístupná
  • přístup do uzavřené facebookové skupiny po dobu trvání kurzu (5 týdnů), kde si budeme sdílet uvařená jídla i radosti a strasti z kuchyně

NEBUDETE NA TO SAMI!

Celé 4 týdny vám budeme já a Daniela k dispozici pro vaše otázky a nejasnosti  týkající se výživy a receptů v uzavřené facebookové skupině. 

 

Máte tak možnost načerpat od nás mnoho informací, které byste si jinak museli složitě hledat a studovat, případně si za ně platit na osobních konzultacích.


Kolikrát už jste si řekli: hmm, tenhle recept vypadá dobře, to určitě zkusím ... ale nakonec jste nezkusili nic.

Teď máte možnost začít. 

S naší podporou.

A s podporou stejně naladěných lidí.

 

Nebudeme se navzájem hodnotit, kdo to jak nyní s jídlem má. Vytvoříme bezpečné prostředí i pro sdílení nejasností a obav, protože žádný učený z nebe nespadl a každý jsme na jiném kilometru cesty ke zdravému jídelníčku.

Po 4 týdnech budete mít představu o tom, jak má vypadat skutečně zdravé jídlo (a nebudete mít už v hlavě zmatek z často protichůdných informacích kolujících po internetu) a HLAVNĚ budete mít za sebou už první reálné kroky - spoustu uvařených nových jídel.

JAK BUDE KURZ PROBÍHAT

Kurz trvá 4 týdny. Na začátku kurzu dostanete přístupy do členské sekce, ve které najdete veškeré informace a recepty.

1. týden - přípravný

V přípravném týdnu dostanete přístupy do členské sekce.

Najdete zde připravené nákupní seznamy na každý týden, abyste si mohli vše v klidu nakoupit a přichystat.

Zároveň bude připravených 7 lekcí na téma "co to znamená, když se řekne výživné jídlo".

Otevře se i facebooková skupina, ve které bude probíhat sdílení uvařených jídel a diskuze. Já a Daniela zde budeme odpovídat po dobu konání kurzu na vaše otázky. 

2., 3., 4. týden

V dalších 3 týdnech budeme vařit. Čeká na vás v každém týdnu 5 receptů (v textové podobě), které si postupně uvaříte. 

U každého receptu bude i krátká zajímavost o tom, proč zrovna tyto potraviny je zásadní jíst a co všechno pro nás v našem organismu mohou udělat.

Zároveň budou u každého týdne i další možné varianty jídel, abyste měli inspiraci na různé obměny.

Jídla, která si společně uvaříme

Brokolicový krém s hráškem

Sladká (snídaňová) kaše

Pohankové rizoto

Směs z mletého masa

Pečený losos s batátou

 

Gulášová polévka z hlívy ústřičné

Nudle s mákem

Omeleta s ředkvičkami

Játra s mrkví a jablky

Kuře na paprice

 

Pórkový krém

Banánový chlebík

Pečená cizrna se zeleninou a vejci

Guláš s quinoou

Česnekový kešu dip

 

+ vývar, kokosové mléko a ferment

+ a jako sladké tečky: palačinky a chia pudink

 

JAK TO VYPADÁ UVNITŘ KURZU

KE KURZU ZÍSKÁTE I TYTO BONUSY

Vaření s Danielou - živý livestream, při kterém můžete nahlédnout doslova pod pokličku Danči kuchyně
Webinář s Terezou na téma výživný jídelníček - odpovědi na vaše otázky
Bonusové lekce - správná příprava obilovin a luštěnin, lepek a mléko a mléčné produkty, a e-kuchařka všech receptů ke stažení

CENA KURZU

1490 Kč / 64 Eur

980 Kč / 42 Eur

Přihlásit se do kurzu můžete do pátku 29. 9.

Kurz startuje v pondělí 2. 10. 

Cenově je kurz dostupný pro všechny, kdo mají chuť svoji stravu překlopit do zdravější verze, a zároveň se dozvědět, jak nad jídlem, které zajistí energii a zdraví, přemýšlet.

Já i Daniela jsme přesvědčené, že to má smysl, každý jeden krok k výživnějšímu jídelníčku se počítá. Nemusí to být dokonalé (a často není, protože nežijeme ve vzduchoprázdu), ale my, naše rodiny a hlavně naše děti z takového jídelníčku jednoznačně profitují. 

To, v jaké jste kondici vy nebo vaše děti, zcela zásadně koresponduje s tím, co máte každý den na talíři. 

A pro zlepšení je prostor vždy.


Věřím, že informací o online kurzu máte už dost, teď musíte cítit, že s námi do toho jdete. Pokud ano, pak zbývá jediné: kliknout na tlačítko "KOUPIT KURZ".

Dostanete se tak na objednávkovou stránku, kde vyplníte své údaje, uhradíte cenu kurzu a potom už se můžete těšit na začátek.


MOŽNÁ MÁTE JEŠTĚ NĚJAKÉ OTÁZKY

(Pro zobrazení odpovědi rozklikněte otázku.)

Co když nebudu stíhat vařit podle plánu?

Vůbec nic se neděje, recepty i tak najdete v členské sekci, do které vám přístup zůstane. Nebo můžete vařit jen to, co zvládnete, abyste využil/a podpůrnou energii v kurzu.

Co když nemám Facebook?

Pokud nemáte Facebook, pak přijdete o možnost sdílení v uzavřené skupině. Tam totiž bude probíhat veškerá komunikace. To, co vám ale zůstane, bude členská sekce s recepty a veškerými informacemi.

Lze si koupit kurz, když jsem ze Slovenska?

Ano. Na objednávkové stránce stačí zakliknout stát "Slovensko" a i platba se uskuteční v eurech.

Bude se kurz opakovat?

Kurz zatím otevíráme 2x ročně. Ovšem za stávající zvýhodněnou cenu už je kurz v tomto podzimním běhu naposledy.

Pokud vás napadá nějaká jiná otázka, kterou byste potřebovali zodpovědět, neváhejte mě kontaktovat na můj e-mail  tereza@terezabroschova.cz. Moc ráda s vámi vše proberu.