Kniha byla vyprodána.

Pokud vás zajímá zdravé stravování bez lepku, mléka a klasického cukru, mám pro vás

online Kurz vaření

  • Víte, že jídlo ovlivňuje nejen to, jak vaše děti vypadají, kolik mají energie a jestli jsou často nemocné, ale že rozhoduje i o jejich náladě a chování?
  • Chcete mít dobrý pocit z toho, že jim servírujete právě takové jídlo, díky kterému budou zdravé, silné a šťastné?

POKUD ANO, NĚCO TU PRO VÁS MÁM ...

V současnosti je velmi těžké se orientovat ve všemožných doporučeních, jak máte krmit svoje dítě. Něco říká pediatr, něco slyšíte v reklamě, něco vaše maminka a zcela opačný názor může mít zase vaše kamarádka.

Nakonec člověk vůbec neví, co si z toho všeho má vybrat a co je správně.

I já jsem si tím kdysi prošla, než se "výživa" stala mou profesí a vášní.  Čím více jsem se do tohoto tématu pouštěla, tím více mi vykrystalizovalo pojetí, které je postavené na jednoduchých, logických principech, které jsou navíc i podloženy současnými vědeckými studiemi a které podporují lidské tělo v jeho správném fungování tak, jak to příroda původně zamýšlela.

Všechny základní informace, které zkrátka musíte vědět, pokud chcete mít kvalitní, výživný jídelníček, jsem sepsala do KOMPLETNÍHO PRŮVODCE.   

KNIHU LZE NYNÍ ZAKOUPIT V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ (ve formátu pdf)

Pojďte zbořit výživové mýty ve své hlavě a dozvědět se, jak opravdu funguje lidské tělo a jakým jídlem své dítě můžete podpořit, aby z něj rostl aktivní, zdravý a energií nabitý člověk.

Kdo je autorka Tereza Broschová?

Tereza Broschová je certifikovaná výživová poradkyně a specialistka na terapeutickou dietu AIP, která se používá k léčbě chronických onemocnění (jakou jsou atopické ekzémy, alergie, trávicí potíže, autoimunitní pochuchy).

K výživě se dostala před lety kvůli zdravotním problémům svého staršího syna a svět zdravého stravování jí učaroval natolik, že se rozhodla věnovat se mu i profesně. 


V knize se dočtete:

  • Jaké jsou základní složky stravy a co by rozhodně v dětském jídelníčku nemělo chybět.
  • Jak úzká je souvislost mezi jídlem a zdravím.
  • Proč vařit zrovna podle paleo principů a jak je jednoduše zavést do vaší kuchyně.
  • Spoustu receptů a tipů na základní jídla, kterými můžete začít (ghí, vývar, kvašené zelí, úpravy masa, zeleninové přílohy, svačinky a dezerty pro děti, ...).
  • Kam a ke komu zajít pro inspiraci.

Cena e-knihy je 299 Kč (12 EUR).

Cena za uceleného průvodce dětskou výživou včetně mnoha tipů a receptů je více než výhodná. Přeju si, aby se dostala ke každému rodiči, kterému záleží na tom, jaké jídlo jeho děti jedí. 

Proto neváhejte a nic neodkládejte! Děti rostou jako z vody a čím dříve bude vaše dítě jíst výživné a kvalitní jídlo, tím lépe se bude cítit.

Dárek pro vás

K e-knize dostanete ještě něco navíc.

Přehledný seznam doporučených paleo potravin (v pdf)

Ukázka z e-knihy

Abyste si dokázali představit, co v knížce všechno najdete, můžete si přečíst ukázku.

Přečíst ukázku

Co na knihu říkají její čtenáři ...

Kniha Opravdové jídlo pro děti je krásnou ukázkou toho, co všechno dokáže mateřská láska. Uzdravit děti, převzít zodpovědnost za své zdraví a ještě předávat informace dál.

Rodičů, kteří hledají cestu, jak nejlépe vařit pro své děti, je mnoho. A tato kniha jim prošlápla pěkný kus cesty! Inspirativní předmluva, rozhovory i všechny kapitoly, logicky poskládané za sebou. Tato kniha by měla být součástí každé rodiny s malými dětmi.
MUDr. Barbora Kodetová
Nejucelenější publikace na téma paleo a děti v češtině. Velmi obsáhlá část o zásadách paleo stravování, praktické rady jak zvládat přípravu a složení pokrmů pro děti různého věku s důrazem na co nejhladší průběh vývoje.
Miroslav Matoušek
Tato kniha a celá Terezčina práce je podle mého názoru obrovský dar. Ať už se pustíte do striktního dodržování paleo stravy, nebo se jí budete pouze inspirovat - ve většině případů vás čeká milé překvapení v podobě zlepšení zdraví vašich dětí.

Se svými klienty a čtenáři mých článků mám podobné radostné zkušenosti. Jsem proto moc ráda, že Tereza pomocí této knihy ukazuje cestu k opravdu zdravé stravě a radostným dětem.
Anna Jermářovánutriční terapeutka, annajermarova.cz
Moc děkuji za krásnou knížku. Určitě se k ní budu vracet, podškrtávat, pracovat s ní. Přečetla jsem ji jedním dechem. Jsou knížky, které přečtu, řeknu si "dobrý" a pošlu je klidně dál. Vaši knížku nikomu nedám, bude mít důležité místo v rodině, dokud se s tím vším úplně nesžiji. Je srozumitelná, nepřeplácaná, má smysl!
Jana Bláhová
Děkuji za krásné, jednoduché a přece tak bohaté dílo. Inspirativní kniha, doporučuji všem maminkám a nejen maminkám - každý si tam najde pro sebe kousek zdraví.
Lucie Bilinová
Tato kniha je skvělou příručkou pro všechny, kdo se zajímají o stravu svých dětí, nejen z hlediska paleo stravy. Jsou v ní přehledně a zajímavě zpracované podstatné informace pro život s paleo stravou a dětmi, i hodnotné informace, proč je paleo velmi zajímavou formou výživy.

Jako odbornice přes výživu a potraviny vnímám její velký potenciál a hodnotu. Jsem moc ráda, že tato kniha je nyní dostupná všem, kteří hledají ten svůj správný výživový styl.
Veronika HanzlíkováVědomá výživa, www.veronikahanzlikova.cz
Kniha o paleo strave ma príjemne prekvapila svojím rozsiahlým obsahom a komplexným poňatím témy. Pri prvom prelistovaní vo mne vzbudila záujem a chuť vyskúšať ukážkové recepty.

Informácie, ktoré som sa dočítala mi stačili na to, aby som získala celkový prehľad o tejto téme a pochopila tak, ako tento typ stravovania dokáže veľmi výrazne ovplyvniť zdravotný stav človeka.
Jana Osičková www.janaosickova.sk
Moc děkuji za krásného průvodce vašeho stylu stravování. Kniha je hezky napsaná, dobře se v ní orientuje a je to jednoduše vysvětlené - to jsem ocenila nejvíc. Mám malé děti a už dlouho jsem přemýšlela jak vylepšit jejich jídelníček, aby vyhovoval všem. Děkuji za krásné podněty.
Libuše Bretšnajdrová
Kniha je úžasnou sbírkou vědomostí a zkušeností, je skvělým a jednoduchým návodem pro všechny, kteří mají zájem o své zdraví, a zdraví svých dětí, čili další generace, a doposud nevěděli jak "na to". Jsem jí nadšená, a budu ji šířit co nejvíce!!!
Božena Kapušňáková
Přeju všem dětem, aby se jejich maminkám dostala do rukou tato knížka a aby z ní byly nadšené tak jako já. Skvělá startovací kniha. Díky za ní.
Hana Breburdová
Chtěla bych Vám moc poděkovat za knížku. O stravu (zejména o tu pro děti) se zajímám už nějakou dobu. Ráda sleduji odborné články, blogy a nejnovější informace, takže teorii palea mám poměrně zmáknutou. Ve Vaší knize je teorie krásně podaná a i pro laiky pochopitelná.
Kristýna Wagnerová
Knížka předčila má očekávání. To, po čem jsem pátrala a v čem jsem se potřebovala zorientovat, to vše a ještě více jsem zde našla.

Takže Vám velice děkuji za knížku plnou pro mě naprosto nepostradatelných informací, které mi, jak doufám, pomohou u nás v rodině na cestě ke stravování, které nám a hlavně našim dětem pomůže mimo jiné ke zdravému a šťastnému životu. S díky
Marie Dočekalová
Terezky inspirativní knížka je skvělým průvodcem paleo stravováním pro malé i velké. Nejenže se v ní dozvíte ucelené informace a celistvý pohled na paleo stravu, ale najdete zde i recepty skvělé Lucky Grusové a rozhovory se zajímavými osobnostmi reprezentujícími tento styl stravování.

Je zde spousta informací o tom, jak funguje naše tělo a jak nakládat s jednotlivými makroživinami. Kniha je i výborným pomocníkem pro rodiče, kteří chtějí svým dětem dát to nejlepší - opravdové jídlo, protože zejména na děti a jejich stravování se Terezka v knížce zaměřuje. Knihu všem vřele doporučuji!
Lenka Králíčkováwww.lifefoodtravel.cz
Terezko, jsem Vám velmi vděčná, že jste mi vstoupila do života. Vaše kniha "Opravdové jídlo pro děti" mi pomohla najít cestu, po které mám jít. Před rokem jsem měla o 20 kg víc a syna trápil škaredý ekzém. Po vyzkoušení různých mastiček, kdy to spíš bylo horší než lepší, jsem si uvědomila, že tudy cesta nevede a musím to začít řešit sama a nespoléhat na lékaře - ač mají tituly, neví bohužel všechno.

Rozhodla jsem se pro paleo stravu, vařím pro všechny, vyhovuje nám, je pestrá, na život bez pečiva jsme si zvykli. Nejtěžší bylo začít vařit jinak a přemýšlet, co budeme jist, co koupit, aby to dětem chutnalo. Mám tři děti, syn má 9 let, teď už jenom občas promazáváme suchou kůži, ekzém je pryč. Dcera (5 let) trpěla zácpou a teď se vyprazdňuje každý den bez problému a nejmenší dcera (rok a tři čtvrtě) nikdy v ruce neměla rohlík, nejí s námi lepek od začátku, je plně kojena a starosti druhých lidí, že děti lepek nutné potřebuji, odrážím s tím - "k čemu"? Nejmenší dcera ho nikdy neměla a prospívá krásně, má téměř 14 kg.

Pro mě to bylo nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat. Ano, bylo to těžké a ano je to náročné denně vařit a dětem péct do školky a školy svačinky, ale stojí to za to!
Pavlína Stanišová
Knížka je opravdu úžasná, krásně se čte, všechno mi dává smyl. Pochopila jsem, že pokud chci mít zdravou rodinu, musím chtě nechtě začít vařit, i přesto, že to není úplně moje oblíbená činnost. Stoprocentní paleo určitě nebudu, primal mi přijde super. Doufám, že se mi podaří jídelníček změnit.
Tereza Gürtlerová
Knížka Opravdové jídlo pro děti mi neskutečně pomohla pochopit a pospojovat si vše, co je kolem zdravého jídla třeba. Je v ní jednoduše a smysluplně popsáno, proč něco jíst a proč některé potraviny naopak vynechat, co má na sebe jakou návaznost a proč nám to může uškodit, nebo naopak pomoci.

Doposud jsem načetla mrak článků a knih o zdravé výživě, ale až z této mám pocit, že konečně k něčemu je a že mi opravdu pomohla.
Petra Musilová

Tuto knížku bych si přála číst v době, kdy jsem se o paleu dozvěděla, ale neměla jsem tušení, jak do toho – co to obnáší, čím začít a kde hledat další informace a recepty. Vy to teď máte všechno pohromadě.

Položit svým dětem základy správného stravování můžete jen vy. Tato kniha vám ale ukáže cestu a usnadní práci. Není důvod nic odkládat.

Klikněte na tlačítko „Koupit knihu“ a na další stránce vyplňte objednávkový formulář. 

Máte ještě otázky?

(Pro zobrazení odpovědi rozklikněte otázku.)

Jak je možné knihu zaplatit?

Můžete zaplatit kartou, online převodem, či bankovním převodem. Kniha v elektronické podobě dorazí do vaší e-mailové schránky ihned po zapsání platby na můj účet.

Pro jak staré děti je kniha určena?

Pokud už máte za sebou příkrmy, můžete se směle pustit do uvedených receptů. Knížka je spíše takovým průvodcem rodinným stravováním, takže na uvedených jídlech si pochutnají i dospělí. :-)

Je paleo stravování vhodné i pro děti?

Paleo není dieta, je to udržitelný způsob stravování, který není ani nutné u zdravých lidí dodržovat na 100 %. Není to zkrátka žádné dogma. Je to spíše směr, rámec či šablona s určitými pravidly, kterou si můžete uzpůsobit podle svých podmínek, chutí a zdravotního stavu. Pro děti je to naprosto bezpečný způsob stravování, při kterém mají v jídelníčku všechny základní živiny, které jejich rostoucí tělo potřebuje.

Je kniha vhodná i pro lidi, kteří už paleo znají či delší dobu praktikují?

Myslím, že ne. Tato příručka je opravdu základním průvodcem, a pokud už paleo znáte a podařilo se vám paleo principy přenést i do vašeho každodenního jídelníčku, nic nového vám nepřinese. Může to být ale vhodný dárek pro vaše rodiče, příbuzné nebo kamarády, kteří se neustále ptají, proč jíte právě tímto způsobem.

Pokud vás napadá ještě nějaká otázka, kterou byste potřebovali před koupí knihy zodpovědět, neváhejte mě kontaktovat na můj e-mail  tereza@terezabroschova.cz