JAKÉ VARIANTY SLUŽEB NABÍZÍM

Pro děti do 9 let

ÚVODNÍ KONZULTACE
4550 Kč
V ceně:

Příprava na konzultaci - vyhodnocení vstupního dotazníku, vyhodnocení lékařských zpráv, interpretace krevních testů podle zásad funkční medicíny (pokud jsou) - 60 minut

Setkání (osobní nebo online) - 90 minut

Písemné doporučení zahrnující úpravu stravy, doporučení na suplementaci, doporučení na další změny životního stylu. Případné doporučení na vhodné testy - 60 minut

Bonus: vstup do členské sekce s recepty
Objednat úvodní konzultaci
Lze uhradit i v Eurech
ÚVODNÍ KONZULTACE 1+1 (matka+dítě)
6500 Kč
V ceně:

Příprava na konzultaci - vyhodnocení obou vstupních dotazníků, vyhodnocení lékařských zpráv, interpretace krevních testů podle zásad funkční medicíny - 120 minut

Setkání (osobní nebo online) - 90 minut

Písemné doporučení zahrnující úpravu stravy, doporučení na suplementaci, doporučení na další změny životního stylu. Případné doporučení na vhodné testy - 90 minut

Bonus: vstup do členské sekce s recepty
Objednat úvodní konzultaci 1+1
Lze uhradit i v Eurech
KONTROLNÍ KONZULTACE
2000 Kč
V ceně:

Příprava na konzultaci a vyhodnocení případných nových testů - 30 minut

Setkání (osobní nebo online) - 60 minut

Písemné doporučení - úprava terapie podle potřeb klienta - 30 minut
Slouží pro již stávající klienty, kteří prošli úvodní konzultací.
Objednat kontrolní konzultaci
Lze uhradit i v Eurech
JEDNORÁZOVÁ KONZULTACE
1500 Kč
V ceně:

Setkání (osobní nebo online) - 60 minut
Slouží k ujasnění si směru, kterým se můžete vydat, případně na seznámení se mnou a s mým přístupem, pokud si nejste jisti. Jednorázovou konzultaci je také možné využít na dílčí zeptání se na nějaké konktrétní věci, které v oblasti zdraví řešíte (jste například na nějaké dietě, berete nějaké doplňky stravy, atd.) a chcete na to znát můj názor. 
Tato konzultace probíhá bez mé přípravy a vycházím pouze z toho, co mi sdělíte za informace během setkání. Není z ní ani žádný písemný výstup.
Dále lze pokračovat do úvodní konzultace.
Tuto konzultaci nelze využít jako kontrolní stávajících klientů.
Objednat jednorázovou konzultaci
Lze uhradit i v Eurech
KOMUNIKACE MIMO TERMÍN
500 Kč
odpověď na mail, zprávu na sociálních sítích do 3 dnů (kromě víkendů a státních svátků)
Tato služba je velmi specifická, ale vždy z mé strany zahrnuje přípravu na odpověď tím, že musím projít vaši kartu a zjistit, v jaké fázi terapie jste a co máte nyní aktuálně doporučené.
Slouží pro již stávající klienty.
Fakturu vystavuji zároveň se zaslanou odpovědí.

Ceník je platný od 1. 7. 2024

STORNO PODMÍNKY

Zrušení konzultace do 48 hodin předem - vrácena celá částka.

Zrušení konzultace do 24 hodin předem - storno 50 %. 

Zrušení konzultace méně než 24 hodin předem - storno 100 %.

JAK A KDE KONZULTACE PROBÍHAJÍ

Konzultace probíhají každý pátek.

Setkat se můžeme osobně v poradně v Praze na Vinohradech (kousek od stanice metra Flora) nebo online přes Google Meet. (Není třeba nic instalovat, pošlu vám link k připojení. Je potřeba mít připojení k internetu a videokameru na počítači nebo mobilu.)

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

NELÉČÍM NEMOCI, NEPŘEDEPISUJI LÉKY A NEPRODÁVÁM ŽÁDNÉ DOPLŇKY STRAVY.

MOJE SLUŽBY NENAHRAZUJÍ KLASICKOU LÉKAŘSKOU PÉČI, ALE JSOU JEJÍM DOPLŇKEM.

NEŘEŠÍM ANI AKUTNÍ STAVY. S těmi se obraťte na své lékaře nebo jiné poskytovatele zdravotnické péče.

Jsem poradkyní a průvodkyní, která vás nasměruje na cestu zdraví, ale vykročit na ni už musíte sami.

Nenesu odpovědnost za vaše zdraví ani za zdraví vašich dětí. Tu máte ve svých rukou pouze vy. 

REFERENCE

 

Jsou to téměř dva měsíce, co jsem s vámi konzultovala zdravotní trable mého dvouletého syna. Konkrétně atopický ekzém a špatné vylučování (kašovitá stolice).

Během těchto dvou měsíců jsme velice pečlivě dodržovali vaše doporučení. A výsledek? Pleť má syn krásnou, hebkou. Co se týká vylučování ... to bylo docela dlouhé čekání. Až minulý týden (tedy 7 týdnů od zahájení "vaší ozdravné kúry") se stolice konečně napravila a syn začal přibývat na váze.

Přesně jste trefila příčiny problémů a vámi popsané řešení nám pomohlo. Navíc jste nám obohatila jídelníček o zajímavé a chutné recepty. Taky bych chtěla ocenit, že opravdu víte o čem mluvíte, že vaše informace nejsou nahodilé, že netápete. Takové zkušenosti mám s lékařskou péčí. Ohledně synova ekzému jsem nenarazila na lékaře, který by mi pomohl, který by řešil příčiny problémy. Nebylo to hezké období, mám husí kůži, když na to vzpomenu. Syn měl pleť fakt hodně špatnou. O to víc mě mrzí, že jsem o vás nevěděla dříve. Jak by bylo vše snažší ...
Lenka Blažková
Hned po skončení našeho videohovoru jsem měla potřebu vám napsat několik DÍKY. Teď odpoledne po návštěvě pediatričky a telefonickém rozhovoru s alergoložkou, u které jsem byla se synkem na testování ... je mi ještě ke všemu do breku a chci Vám napsat další DÍKY :)

DÍKY ... že jste mě vyslechla a nedívala jste se na mě jako na divnou eko bio matku, co si pořád na něco stěžuje a něco řeší, že se vzděláváte a nespokojíte se jen s tím, co Vás naučili ve škole, že máte chuť pomáhat ostatním a hlavně! se jim věnujete individuálně a komplexně, že věnujete dostatek času pro zjištění všeho možného kolem, že se ptáte a hledáte souvislosti.
Hedvika Vlčková
Na základě naší konzultace se mi spojily důležité body, které hrály roli v dceřině stavu. Pořád dokola jsem hledala příčinu a dělala drobné úpravy jídelníčku a to vše s minimálním efektem. Naprosto souhlasím, že změna musí být razantnější, aby se dcerce ulevilo. Moc ráda jsem Vás poznala a ještě jednou velice děkuji za pomoc.
Veronika Čiháková
Od naší konzultace jsme obměnili obsah surovin v naší kuchyni a nyní si pochutnáváme na jídlech, jejichž součástí jsou pro nás nové suroviny jako např. kokosové mléko, olej, želatina, kokosový ocet atd. Nevydali jsme se sice cestou AIP, ani paleo či jiného výživového směru, ale spíš máme nastavený pro mně pohodovější verzi (a doma není nevrlá matka nešťastná z vaření) a oproti starému jídelníčku i zdravější verzi.

Pomalými krůčky se učím jít v tomhle směru stále přínosnější cestou. V jídelníčku máme hodně zařazené maso, vývary, což před tím taky nebylo a Tobík pomalinku přichází na chuť zelenině, dokonce i v syrovém stavu. Poslední měsíc má syn i dobré reakce na potraviny, které před tím úplně nesnesl.

Celkově se oba cítíme lépe, takže jsem moc ráda a vděčná za to, že jsem při hledání řešení, jak Tobíkovi pomoct, narazila na Vaše jméno.
Petra Musilová
Je to pár týdnů, kdy jsem absolvovala konzultaci s Terezou Broschovou ohledně problémů s dýcháním (zduřelé nosní sliznice) u mého syna.

Velmi se cením Terezina pečlivého přístupu, vše mi bylo jasně a srozumitelně vysvětleno. Okamžitě jsme celá rodina najeli na bezlaktózový a bezlepkový jídelníček. Měla jsem obavy, že nová jídla děti nebudou jíst, ale díky množství receptů, na které jsem dostala doporučení, je to zcela bez problémů.

Těší mě, že nemám pocit prakticky žádných omezení, jen vařím jinak a mám radost, že výživněji a zdravěji.
Zuzana Srovnalová
Děkuji moc za tak rychlé zpracování informací i za informace samotné. Konzultace mi dala spousty energie, kterou jsem tolik postrádala. Konečně mám před sebou řešení, které je komplexní. Těším se, až se zítra pustím do studia Vašeho kurzu.
Nikol K.

POTŘEBUJETE S NĚČÍM PORADIT, DOPTAT SE, NAPIŠTE MI, MOC RÁDA VÁM ODPOVÍM. DĚKUJI.

 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.