• Trápí vaše dítě nějaké chronické onemocnění (atopický ekzém, alergie, trávicí problémy, neustálé infekce, ...) a chcete jeho tělo podpořit kvalitním jídlem a dalšími opatřeními tak, aby se jeho problémy zlepšily?
 • Má vaše dítě vytestované alergie nebo reaguje na nějaké potraviny a potřebovali byste poradit, jak mu poskládat jídelníček, aby byl dostatečně výživný a nic důležitého v něm nechybělo?
 • Potýkáte se vy sami s nějakými dlouhotrvajícími zdravotními potížemi a chtěli byste svému tělu dopřát vhodnou stravu a upravit životní styl tak, aby vám bylo lépe?
 • Chcete se pustit do autoimunitního protokolu (AIP), ale nevíte, jak to správně celé nastavit, aby vám to přineslo výsledky?

S tímto vším vám mohu pomoci ...

KDO JSEM

K výživě jsem se dostala v roce 2012 po narození svého staršího syna, který měl velké zdravotní problémy. Brzy mi došlo, že jídlo se zdravím úzce souvisí, a tento obor mě natolik pohltil, že jsem se mu začala věnovat i profesně.

V roce 2017 jsem absolvovala roční kurz výživového poradenství a postupně vytvořila spoustu blogových článků a receptů, napsala úspěšnou knihu o výživě pro děti a vytvořila online kurz Opravdovým jídlem ke zdraví.

V současnosti dokončuji obor klinická nutriční medicína na Škole klinické naturopatie založené Kateřinou Boesenberg BHSc. ND. Je to celosvětově uznávaný obor, který zkoumá vztah mezi potravinami, živinami a zdravím. 

V oboru celostní a funkční výživy jsem dále absolvovala:

 • odborné semináře na Institutu funkční medicíny a výživy - Funkční výživa (2019), Nástroje funkční medicíny v praxi (2022), Prevence onkologických onemocnění (2022), Doplňky stravy v klinické praxi (2022), Adrenální vyčerpání (2022), 5R protokol (2022),
 • certifikace DNALife v oboru nutrigenomiky a nutrigenetiky (2019),
 • kurz AIP Lecture Series u dr. Sarah Ballantyne na podpůrnou léčbu při autoimunitních onemocněních (2018),
 • GAPS workshop,
 • mnoho konferencí o výživě (např. FOOD 21, Food News, Konference o výživě ve sportu).

Samozřejmostí je pak i neustálé samostudium a sledování světových kapacit, z nichž jsou mými oblíbenci Chris Kresser a Sarah Ballantyne. 

MŮJ PŘÍSTUP

Strava a ostatní faktory životního stylu (spánek, pohyb, netoxické prostředí a vztahy, ...) zásadně ovlivňují to, jak vypadáte, jak se cítíte, do jaké míry jste zdraví, zkrátka jak kvalitně prožíváte svůj život. To samé platí i pro vaše děti.

Každý jsme nějak geneticky predisponovaný, ale to, zda se nemoc projeví, určujete vy tím, jaký životní styl vedete. Proto první, na co by se člověk měl zaměřit, pokud si chce udržet zdraví nebo ho získat zpět, je STRAVA A OSTATNÍ FAKTORY ŽIVOTNÍHO STYLU.

Je to naprostý základ, bez kterého se nikam neposunete.

Mou prací je být vaší poradkyní a průvodkyní na této cestě.

Rozklíčujeme spolu příčiny zdravotních problémů vás nebo vašich dětí a najdeme cesty, jak organismus podpořit v jeho samouzdravovacích schopnostech.

Dostanete ode mě spoustu informací, praktických tipů a rad, ovšem tím aktérem, který bude věci měnit, musíte být vy.

Nemusíte kupovat spoustu doplňků stravy, mazat drahé krémy, podstupovat testy a zkoušet jednotlivé "zázračné" metody. 

Ve většině případů stačí otočit stravu k výživnějším a nezatěžujícím potravinám, zlepšit ostatní vlivy a dějí se zázraky. 

JAK KONZULTACE PROBÍHAJÍ

Konzultace probíhají vždy online, buď přes Skype nebo přes FB Messenger. Nejdůležitější hodnotou v našem životě je čas, proto šetřím ten svůj i váš.

Konzultuji ve všedních dnech v obvyklých pracovních hodinách od 8:00 do 17:00. Ve výjimečných případech je možné konzultaci domluvit i na víkend (zejména u žen na rodičovské dovolené, které nemají přes týden hlídání).

JAKÉ VARIANTY SLUŽEB NABÍZÍM

1. Jednorázová konzultace
2 000 Kč
2. Komplexní péče: konzultace s písemným doporučením a členskou sekcí
6 000 Kč
3. Dlouhodobá spolupráce: kontrolní konzultace
800 Kč 

Dlouhodobá spolupráce

Tato forma spolupráce začíná po absolvování komplexní péče a je to nejefektivnější způsob, jak se stále posouvat a korigovat cestu ke zdraví, aby byla co nejrychlejší a nejjednodušší. S klienty spolupracuji tak dlouho, než se nám podaří zdravotní stav jejich dětí nebo jejich vlastní zlepšit natolik, že už mé služby nejsou třeba. 

CO JE SOUČÁSTÍ JEDNOTLIVÝCH VARIANT A PRO KOHO JSOU VHODNÉ

1. JEDNORÁZOVÁ KONZULTACE
PRO KOHO JE VHODNÁ

Tuto konzultaci můžete využít, pokud už se orientujete ve světě výživy, jen si potřebujete ujasnit nějaké nesrovnalosti, zkonzultovat nastavený směr nebo probrat aktuální, dílčí problémy, které se stravou řešíte. 

Tuto konzultaci také mohou využít klienti, kteří mají zakoupený online kurz Opravdovým jídlem ke zdraví, ale chtějí individuální péči zacílenou přímo na jejich zdravotní problémy (nebo jejich dětí), ať už před, během nebo po AIP. 

 • Součástí této varianty je vyplnění detailního dotazníku ještě předtím, než konzultace proběhne. Dotazník před konzultací rozeberu, abych věděla, kdo jste, v jaké se nacházíte situaci a co konkrétně potřebujete řešit. Ušetří nám také čas při samotné konzultaci, kde už si promluvíme o problémech detailněji. 
 • Poté proběhne online rozhovor v dohodnutém termínu v délce 1 - 1,5 hodiny, při kterém zodpovím všechny vaše otázky týkající se výživy (např. vhodně nastavený podíl makroživin, kam stravu směřovat ve vašem konkrétním případě, vhodnost doplňků stravy, rady na nákup zdravých potravin, tipy do kuchyně, atd.

Poznámka: Při této variantě není možné se během nebo po konzultaci rozhodnout pro variantu č. 2. Nezapisuji si při konzultaci poznámky, které jsou zásadní pro vypracování písemného doporučení u varianty č. 2.


2. KOMPLEXNÍ PÉČE: KONZULTACE S PÍSEMNÝM DOPORUČENÍM A ČLENSKOU SEKCÍ
PRO KOHO JE VHODNÁ

Tato varianta je pro vás vhodná, pokud chcete začít pracovat na změně své stravy a dalších faktorech ovlivňující zdraví opravdu od základů a chcete své zdravotní problémy nebo problémy svých dětí skutečně vyřešit, nikoliv jen stále dokola léčit a léčit.

U léčby chronických onemocnění stravou, je vždy nutné na začátku projít určitou formou eliminace kvůli zjištění potencionálních rizikových potravin a také pro nastavení dlouhodobého, udržitelného jídelníčku. 

Pracuji se specifickou dietou AIP (autoimunitní protokol), která má velmi detailně propracované principy eliminace a následného znovuzařazování potravin. AIP je nejen eliminační dietou, ale zároveň terapeutickým protokolem, u kterého je zásadní, jaké potraviny do jídelníčku zařadíte a díky kterým organismus může nastartovat samouzdravovací procesy.

 • Součástí této varianty je vyplnění detailního dotazníku ještě předtím, než konzultace proběhne. Dotazník před konzultací rozeberu, abych věděla, kdo jste, v jaké se nacházíte situaci a co konkrétně potřebujete řešit. Ušetří nám také čas při samotné konzultaci, kde už si promluvíme o problémech detailněji. 
 • Poté proběhne online rozhovor v dohodnutém termínu v délce 1 - 1,5 hodiny. 
 • Následně během 5 pracovních dní vypracuji detailní doporučení na míru, které bude ve strukturované formě obsahovat vše potřebné k tomu, abyste věděli, jaké kroky máte podniknout k vyřešení vašeho problému (a to nejen v oblasti stravy, ale i dalších zásadních faktorů životního stylu - spánek, stres, pohyb, ...)
 • Dále získáte trvalý přístup do členské sekce online kurzu AIP (v hodnotě 3490 Kč), kde je velké množství informací, praktických tipů a desítky vhodných receptů. Více o tom, jak to v členské sekci vypadá, najdete zde>>
 • Po prostudování doporučení máte možnost využít jednorázového doptání se na nejasnosti ve formě e-mailové zprávy.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

NELÉČÍM NEMOCI, NEPŘEDEPISUJI LÉKY A NEPRODÁVÁM ŽÁDNÉ DOPLŇKY STRAVY.

Jsem poradkyní a průvodkyní, která vás nasměruje na cestu zdraví, ale vykročit na ni už musíte sami.

Nenesu odpovědnost za vaše zdraví ani za zdraví vašich dětí. Tu máte ve svých rukou pouze vy. 

REFERENCE

Jsou to téměř dva měsíce, co jsem s vámi konzultovala zdravotní trable mého dvouletého syna. Konkrétně atopický ekzém a špatné vylučování (kašovitá stolice).

Během těchto dvou měsíců jsme velice pečlivě dodržovali vaše doporučení. A výsledek? Pleť má syn krásnou, hebkou. Co se týká vylučování ... to bylo docela dlouhé čekání. Až minulý týden (tedy 7 týdnů od zahájení "vaší ozdravné kúry") se stolice konečně napravila a syn začal přibývat na váze.

Přesně jste trefila příčiny problémů a vámi popsané řešení nám pomohlo. Navíc jste nám obohatila jídelníček o zajímavé a chutné recepty. Taky bych chtěla ocenit, že opravdu víte o čem mluvíte, že vaše informace nejsou nahodilé, že netápete. Takové zkušenosti mám s lékařskou péčí. Ohledně synova ekzému jsem nenarazila na lékaře, který by mi pomohl, který by řešil příčiny problémy. Nebylo to hezké období, mám husí kůži, když na to vzpomenu. Syn měl pleť fakt hodně špatnou. O to víc mě mrzí, že jsem o vás nevěděla dříve. Jak by bylo vše snažší ...
Lenka Blažková
Hned po skončení našeho videohovoru jsem měla potřebu vám napsat několik DÍKY. Teď odpoledne po návštěvě pediatričky a telefonickém rozhovoru s alergoložkou, u které jsem byla se synkem na testování ... je mi ještě ke všemu do breku a chci Vám napsat další DÍKY :)

DÍKY ... že jste mě vyslechla a nedívala jste se na mě jako na divnou eko bio matku, co si pořád na něco stěžuje a něco řeší, že se vzděláváte a nespokojíte se jen s tím, co Vás naučili ve škole, že máte chuť pomáhat ostatním a hlavně! se jim věnujete individuálně a komplexně, že věnujete dostatek času pro zjištění všeho možného kolem, že se ptáte a hledáte souvislosti.
Hedvika Vlčková
Jednorázová konzultace s paní Broschovou pro mě byla velmi přínosná. Absolvovala jsem její kurz Opravdové jídlo pro děti, ze kterého jsem byla nadšená, a začala jsem se stravovat podle zásad AIP protokolu a moje zdravotní problémy (ekzémy na rukou, astma) se velmi zlepšily, nyní při zavádění potravin jsem si nebyla úplně jistá, zda dělám vše správně, takže jsem velmi uvítala možnost jednorázové konzultace, kde jsem se mohla zeptat na vše potřebné.

Je skvělé, že nejprve vyplníte dotazník, kde popíšete celý váš zdravotní problém, a dopředu napíšete i dotazy, takže si můžete v klidu promyslet, na co se chcete zeptat. Vlastní konzultace byla velmi příjemná, paní Broschová byla perfektně připravená a odpověděla na všechny moje dotazy i ty, které mě napadly při konzultaci. Konzultaci vřele doporučuji, osobně pokud budu mít v budoucnu opět nějaký dotaz, tak se s důvěrou na paní Broschovou obrátím.
Markéta Mikulášová
Na základě naší konzultace se mi spojily důležité body, které hrály roli v dceřině stavu. Pořád dokola jsem hledala příčinu a dělala drobné úpravy jídelníčku a to vše s minimálním efektem. Naprosto souhlasím, že změna musí být razantnější, aby se dcerce ulevilo. Moc ráda jsem Vás poznala a ještě jednou velice děkuji za pomoc.
Veronika Čiháková
Jsem nadšená, setkání bylo přínosné, příjemné a velice poučné. Vaše následné zpracování je přehledné, informace vyčerpávající. Z deseti bodů dávám deset. :-)
Lenka Blažková
Od naší konzultace jsme obměnili obsah surovin v naší kuchyni a nyní si pochutnáváme na jídlech, jejichž součástí jsou pro nás nové suroviny jako např. kokosové mléko, olej, želatina, kokosový ocet atd. Nevydali jsme se sice cestou AIP, ani paleo či jiného výživového směru, ale spíš máme nastavený pro mně pohodovější verzi (a doma není nevrlá matka nešťastná z vaření) a oproti starému jídelníčku i zdravější verzi.

Pomalými krůčky se učím jít v tomhle směru stále přínosnější cestou. V jídelníčku máme hodně zařazené maso, vývary, což před tím taky nebylo a Tobík pomalinku přichází na chuť zelenině, dokonce i v syrovém stavu. Poslední měsíc má syn i dobré reakce na potraviny, které před tím úplně nesnesl.

Celkově se oba cítíme lépe, takže jsem moc ráda a vděčná za to, že jsem při hledání řešení, jak Tobíkovi pomoct, narazila na Vaše jméno.
Petra Musilová
Konzultace pro mě byla příjemná a přínosná. Je vidět, že se v této oblasti velmi dobře a odborně orientujete.
Taky se mi líbí systém - úvodní dotazník - konzultace - doporučení + recepty - mám z toho pocit vaší dobré přípravy a promyšlenosti, a já jako klient jsem do procesu zapojena.

Mám před sebou ještě dlouhou cestu, ale touto konzultací (a kontaktem s vámi) jsem vykročila. :)
Jana Feyrerová
Je to pár týdnů, kdy jsem absolvovala konzultaci s Terezou Broschovou ohledně problémů s dýcháním (zduřelé nosní sliznice) u mého syna.

Velmi se cením Terezina pečlivého přístupu, vše mi bylo jasně a srozumitelně vysvětleno. Okamžitě jsme celá rodina najeli na bezlaktózový a bezlepkový jídelníček. Měla jsem obavy, že nová jídla děti nebudou jíst, ale díky množství receptů, na které jsem dostala doporučení, je to zcela bez problémů.

Těší mě, že nemám pocit prakticky žádných omezení, jen vařím jinak a mám radost, že výživněji a zdravěji.
Zuzana Srovnalová

POTŘEBUJETE S NĚČÍM PORADIT, NAPIŠTE MI

 

Je možné, že nevíte, jakou formu spolupráce vybrat. V tom případě mě prosím kontaktujte přes formulář níže a vymyslíme spolu co nejpřínosnější variatu pro vyřešení vašich problémů. Děkuji.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Zdraví není stav, ale proces. Je to neustálá proměna a hledání cest, které vedou k rovnováze. Budu ráda vaší průvodkyní v tomto hledání.