VIDEOROZHOVOR O PALEU A AUTOIMUNITNÍM PROTOKOLU U DĚTÍ

Byla jsem pozvána Monikou Komorášovou k rozhovoru o stravování dětí. Monika se zabývá nízkosacharidovým stravováním a autoimunitním protokolem. Pořádá i setkání paleojedlíků na Slovensku.

Při našem hodinovém rozhovoru jsme si povídaly o tom, jak vést děti ke zdravému jídlu a jestli je to v dnešní době vůbec možné. :-)

Zabrousily jsme i na tipy do školy na svačiny, jak dětem připravovat zeleninu, nebo zda je paleo vhodné v těhotenství a při kojení.

Hodně jsme mluvily i o tzv. autoimunitním protokolu, který se dá skvěle využít pro uzdravení střeva, zklidnění imunitního systému a často na této stravě dochází i ke zlepšení ekzémů, mizení alergií a potravinových intolerancí, nebo zlepšení poruch chování.

Věřím, že se vám bude video líbit. ;-)

Tereza Broschová
Jsem výživová poradkyně a propagátorka životního stylu paleo. K výživě se jsem se dostala před lety kvůli zdravotním problémům svého staršího syna a svět zdravého stravování a smysluplný životní styl paleo mi učaroval natolik, že jsem se rozhodla věnovat se mu i profesně.
 
V současné době se nejvíce zabývám dětskou stravou a terapeutickým protokolem AIP. Učím rodiče, jak výživným jídlem podpořit své děti, aby byly zdravé a spokojené. Moje kniha Opravdové jídlo pro děti - proč a jak začít vařit paleo a online kurz Opravdovým jídlem ke zdraví vám ukážou, jak na to.

Chcete vědět, jak by mělo vypadat OPRAVDOVÉ JÍDLO pro vaše dítě?

Stáhněte si e-book ZDARMA, ve kterém se dozvíte odpovědi na vaše otázky točící se okolo paleo stravování, a zboříte spoustu výživových mýtů ve své hlavě.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.