VIDEOROZHOVOR O PALEU A AUTOIMUNITNÍM PROTOKOLU U DĚTÍ

Byla jsem pozvána Monikou Komorášovou k rozhovoru o stravování dětí. Monika se zabývá nízkosacharidovým stravováním a autoimunitním protokolem. Pořádá i setkání paleojedlíků na Slovensku.

Při našem hodinovém rozhovoru jsme si povídaly o tom, jak vést děti ke zdravému jídlu a jestli je to v dnešní době vůbec možné. :-)

Zabrousily jsme i na tipy do školy na svačiny, jak dětem připravovat zeleninu, nebo zda je paleo vhodné v těhotenství a při kojení.

Hodně jsme mluvily i o tzv. autoimunitním protokolu, který se dá skvěle využít pro uzdravení střeva, zklidnění imunitního systému a často na této stravě dochází i ke zlepšení ekzémů, mizení alergií a potravinových intolerancí, nebo zlepšení poruch chování.

Věřím, že se vám bude video líbit. ;-)

Tereza Broschová
Jsem certifikovaná výživová poradkyně a specialistka na preventivní a funkční výživu.
 
Často pracuji s terapeutickým autoimunitním protokolem (AIP). Učím rodiče, jak výživným jídlem podpořit své děti, aby byly zdravé a spokojené, a pomáhám dospělým, aby našli svou cestu ke zdraví. Moje online kurzy Online kurz vaření a Opravdovým jídlem ke zdraví vám ukážou, jak na to.
 
Nabízím i individuální konzultace pro vás a vaše děti.

Trápíte se vy nebo vaše děti s nějakým chronickým onemocněním?

Díky tomuto e-booku zjistíte, že jídlem se dá léčit. Dozvíte se o terapeutické dietě AIP, která dokáže restartovat organismus a spustit jeho samouzdravovací schopnosti.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.