CROHNOVA CHOROBA A AIP

Záznam rozhovoru s Martinou Benáčkovou, která je účastnicí kurzu Opravdovým jídlem ke zdraví a ve videu sdílí své zkušenosti, radosti a strasti s terapeutickou dietou AIP (autoimunitním protokolem).

Její syn Adámek trpěl na trávicí potíže (hlen ve stolici, průjmy, nadýmání) a neprospíval, a díky změně stravy se z něj stal zdravý, čilý kluk.

Martina sama má diagnostikované autoimunitní onemocnění Crohnovu chorobu a díky tomu, že si dokáže korigovat svůj zdravotní stav tím, jak jí a jak se ke svému tělu chová, je bez léků a v remisi.

Je to velmi inspirativní rozhovor pro všechny, kteří potřebují dodat odvahu ke změně. Dozvíte se, jak přesně procházeli dietou AIP a jaké to mělo výsledky.

Více informací o tom, co přesně je autoimunitní protokol, si můžete přečíst v e-booku Fakta o autoimunitním protokolu aneb Dá se jídlem léčit?

Stahujte ZDARMA ZDE >>

Tereza Broschová
Jsem certifikovaná výživová poradkyně a specialistka na preventivní a funkční výživu.
 
Často pracuji s terapeutickým autoimunitním protokolem (AIP). Učím rodiče, jak výživným jídlem podpořit své děti, aby byly zdravé a spokojené, a pomáhám dospělým, aby našli svou cestu ke zdraví. Moje online kurzy Online kurz vaření a Opravdovým jídlem ke zdraví vám ukážou, jak na to.
 
Nabízím i individuální konzultace pro vás a vaše děti.

Trápíte se vy nebo vaše děti s nějakým chronickým onemocněním?

Díky tomuto e-booku zjistíte, že jídlem se dá léčit. Dozvíte se o terapeutické dietě AIP, která dokáže restartovat organismus a spustit jeho samouzdravovací schopnosti.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.